Crops
Logistic Input/Output
36500 tons
More details >> New
18%
3506
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ , внесок — 11 066 300 грн, 100% Податковий боргНа 01.04.2019 — 16 209 800 грн Судовий реєстр — 407 рішень

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «ДП «Златодар»(повна назва Державне підприємство «Златодар») входить в систему Держрезерву і знаходиться в м. Золотоноша Черкаської області.

Державне агентство резерву України (Держрезерв) - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого координується Кабінетом Міністрів. З метою реформування системи Держрезерву з 2015 р ведеться нормативно-правове забезпечення впровадження реформ, створені робочі групи з реформування системи Держрезерву із залученням експертів з Європейських країн. Агентство резерву України знаходиться на етапі свого реформування в сучасну модернізовану структуру західного зразка. Держрезерву належать більше 30 підприємств, що працюють в сфері прийому/зберігання/переробки зерна, борошномельних послуг, що володіють складськими і холодильними приміщеннями, а також об'єктами зберігання нафтопродуктів.

На ДП «Злотодар» виконується весь комплекс операцій з зерном: приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання і відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок - 226 планових т/год. За останні два роки підприємство значно активізувало свою діяльність і поліпшило свої фінансові показники.

Особливістю ДП «Златодар» є те, що з 2017 року воно активно використовує при роботі потужності сонячної електростанції. Урочисте відкриття установки і старт її роботи відбулися в грудні 2017 року. Сонячні панелі встановили на даху будівель підприємства. Монтаж електростанції зайняв 10 днів.

Установка складається з 280 модулів загальною потужністю 7,5 тис. кВт / год на місяць або майже 89 тис. кВт/год електроенергії на рік. У грошовому еквіваленті це дає можливість економії понад 200 тис. Ггрн на рік. Всі заходи щодо встановлення сонячних батарей були реалізовані на гроші підприємства.

Потужність елеватора складає 36,5 тис тон одночасного зберігання зерна зерна. Тип елеватора – лінійний, спосіб зберігання – підлогові склади. Для сушіння встановлено зерносушарки А1-ДСП-32 ОТ2, А1-ДСП-32. Додатково використовують природний газ. Для очищення зерна використовують сепаратори Р8-УЦС2, А1-БЦС-50, ЗСМ50, скальператор А1-БЗ20. Потужність по очищенню зерна – 50+100 т/годину. За останні роки проведено модернізацію транспортного обладнання, потужність якого на разі складає 75+175 тон/годину. Всатоновлено автоматичні ваги та автоматичний відбір проб. На елеваторі здійснюється: автоприйом зерна потужністю 30 т/годину, автовідвантаження потужністю 500 т/добу; відвантаження залізницею потужністю 280 т/добу (станція Пальміра Одеської залізниці). Перевірку якості зерна здійснює сертифікована лабораторія, персонал атестований. Профільні культури елеватора: пшениця, кукурудза, соняшник, соя, горох, ячмінь, рапс, жито.

Очолює підприємство ДП «Златодар» Буркацький Валерій Васильович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ДП «Златодар»,через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ДП «Златодар»та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

на 21.06.2018 HACCP немає

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

7

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

500

Put into operation

1904

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn10004600UAHCherkasy
OldSUNFLOWERSEEDs - SF Seeds Oleic100011600UAHCherkasy
OldBARLEY - Feeding Barley5005100UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%5005070UAHCherkasy
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)4004830UAHCherkasy
OldBARLEY - Feeding Barley5005030UAHCherkasy
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)5004850UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%5005060UAHCherkasy
OldCORN MAIZE - Corn10005100UAHCherkasy

Category: Elevator of Ukraine

ДП Златодар Елеватор (Вознесенське)
Держрезерв

    5/1

Director (as at 2019-05-21):
Буркацький Валерій Васильович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00952545

VAT: 009525423139

Train station:
ПАЛЬМИРА ПАЛЬМІРА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Одночасне Вантаження (ваг.): 66
logo

19741, Черкаська обл., Золотоніський, с. Вознесенське, вул. Шевченка буд.67

32.1737

49.7808


13