Місткість, тон100000
С\Х культури
Логістика елеватора
1157
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ВАТ «Жашківський елеватор» (повна назва Відкрите акціонерне товариство «Жашківський елеватор») розташований за адресою: вул. Вокзальна, буд. 1, м. Жашків, Черкаська обл., входить до групи «Soufflet Group» яка налічує 3 елеватора. Жашківський елеватор був зданий у 1968 році, увійшов до Групи компаній СУФФЛЕ у 2008 році. Холдинг Soufflet Group – найбільший приватний зернотрейдер Франції. По ячменю компанія є ключовим гравцем на світовому ринку солоду, маючи 28 солодових заводів в Європі, Азії і Південній Америці. По пшениці – найбільшим виробником борошна, володіючи 8 борошномельними підприємствами у Франції і Бельгії.

На момент придбання контрольного пакета акцій потужності Жашківського елеватора становили 100 тис. тон одночасного зберігання. За 8 років підпорядкування французькій компанії на підприємстві було проведено низку проектів з модернізації: встановлення насіннєвого заводу, системи аспірації в корпусі елеватора, сучасного комплексу сушарки, реконструкція зважувального обладнання та пунктів авто-прийому тощо. Сьогодні підприємство обслуговує виробників з Черкаської, Київської, Вінницької та Житомирської областей.

Тип елеватора: лінійний. Спосіб зберігання: підлогові склади - 38,7 тис. т, бетонні силоси -54,9 тис. т, поліетиленові рукава. Зерносушарки: CFCAILAW 219LE (Франція), ДСП-32, FarmFansCMS1000 (CIF) мають загальну потужність 2300 т/добу. Для сушіння використовують природний газ. На елеваторі є оперативні ємності для вологого зерна потужністю 2000 тон. Очисне обладнання представлене сепараторами БЦС-100, БЦС-150, БСХ-100 и Marot-100 (CFCAI) загальною потужністю 2300 т/добу.

Завантаження\розвантаження на елеваторі здійснюється за допомогою транспортного обладнання: стрічкові та ланцюгові транспортери, самопливне обладнання загальною потужністю 190 тон/годину. Потужність ліній автоприйому становить 120 тон/годину. Приймання зерна залізницею можливе в обсязі 1500 тон/добу. Прийом/відвантаження залізницею на 4-х точках забезпечує потужність 2500 тон/добу по станції Жашків. Автовідвантаження також пропускає 2500 тон/добу. Елеватор працює з такими культурами: пшениця, кукурудза, ячмінь пивоварений, ячмінь фуражний, соя, рапс, горох, соняшник. Приймає власну та давальницьку сировину. Перевірка якості зерна здійснюється сертифікованою лабораторією за всіма необхідними показниками.

Очолює підприємство ВАТ «Жашківський елеватор» Пальонко Ніна Василівна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ВАТ «Жашківський елеватор» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ВАТ «Жашківський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

2 300 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

2 300 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

2 200 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3 000 т/добу

Здано в експлуатацію

1970

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей10012950UAHЧеркаська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005450UAHЧеркаська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006300UAHЧеркаська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005850UAHЧеркаська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005950UAHЧеркаська

Категорія: Елеватор України

Жашківський елеватор ПАТ
Soufflet Group

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПАЛЬОНКО НІНА ВАСИЛІВНА

ЄДРПОУ: 00956916

Залізнична Станція:
338509 ЖАШКОВ ЖАШКІВ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 29
Зайнятість станції 2017 (%): 10.6
Відстань до Вузлової Станції (км): 138
Одночасне Вантаження (ваг.): 5

1А, вулиця Вокзальна, Жашків, Черкаська область, Украина

Показати на мапі
logo

30.0998

49.2431