Місткість, тон31500
С\Х культури
Логістика елеватора
1259
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «КХП «Тальне» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю "Комбінат хлібопродуктів «Тальне» з іноземними інвестиціями") знаходиться за адресою: Черкаська область, Тальнівський район, м Тальне, вул. Незалежності, д.8 і працює в складі однойменної компанії. До складу ТОВ «КХП Тальне» входить: зерносушильний комплекс; елеватор; борошномельні заводи; відділення готової продукції.

ТОВ «Комбінат хлібопродуктів «Тальне» – одне з найбільших переробних підприємств України, яке відоме своєю продукцією з 1988 року. Підприємство надає послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки виробляє борошно пшеничне вищого і першого сортів під зареєстрованою торговою маркою «Королівське борошно». ТОВ «Комбінат хлібопродуктів «Тальне» випускає борошно пшеничне вищого і першого сортів, висівки гранульовані.

У свою чергу, млини КХП «Тальне» і ДП «Дунаєвецький КХП» використовує «Українська борошномельна компанія» (УБК ) – виробник і експортер борошна, входить в ТОП-10 виробників борошна в Україні. Продукція випускається під торговою маркою «Королівське Борошно». УБК виробляє близько 1000 тон борошна на добу. Профіль бізнесу: закупівля зернових; зберігання та сушка; переробка зернових; експорт борошна. Географія експорту: Африка; Південна Америка; Океанія; Південно-Східна Азія. Наразі компанія працює над створенням чотирьох повноцінних представництв в різних країнах Африки. У 2018 році були проведені перемовини з урядовими та комерційними організаціями Центрально-Африканської республіки, Беніну, Камеруну та Чада. Паралельно триває процес узгодження всіх необхідних документів та ліцензій, необхідних для провадження діяльності «Української борошномельної компанії» в кожній конкретній країні.

Елеватор ТОВ «КХП «Тальне» працює з 1988 року. Потужність елеватора складає 43,5 тис тон одночасного зберігання зерна. Тип елеватора - примлиновий. Спосіб зберігання – бетонні силоси (27,5 тис. тон) та підлогові склади (16 тис. тон). У 2018 році на «КХП «Тальне» запустили в експлуатацію нову лінію з фасування борошна в мішкову тару місткістю 25 і 50 кг. Таке фасування відповідає вимогам міжнародних стандартів і дає можливість розширити ринки збуту, наростити експорт продукції, а також підвищити її конкурентоспроможність на внутрішньому ринку країни.

Все більше виробників зерна поставляють свою продукцію «Української борошномельної компанії» для переробки, що дозволяє значно збільшити обсяги виробництва і експорту борошна. У 2018 році «УБК» інвестувала в зерносховища і збільшила потужності по сушці зерна на тих підприємствах, які дозволять зменшити простої автотранспорту при прийманні зерна. Якість продукції, що виробляється підтверджує гігієнічний висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, виданий Міністерством охорони здоров'я України щодо того, що борошно пшеничне, борошно пшеничне вітамінізоване (назва для внутрішнього ринку) і борошно пшеничне збагачене вітамінно-мінеральним комплексом (експортна назва) ТМ «Королівське борошно» відповідає встановленим медичним критеріям безпеки.

Комбінати «Української Борошномельної Компанії» - єдині вітчизняні млинові комплекси, які сертифіковані за міжнародними стандартами системи менеджменту в області безпеки харчової продукції - ISO 22000: 2005. Компанія також має сертифікат SNI - національний стандарт Індонезії і пройшла сертифікацію HALAL, якої вимагають ринки арабських країн. Очолює підприємство ТОВ «КХП «Тальне» Шкода Тетяна Іванівна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «КХП «Тальне», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «КХП «Тальне» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Примельничный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

1988

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Талне КХП
АГРО ИНВЕСТ КОМПАНИ

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ШКОДА ТЕТЯНА ІВАНІВНА

ЄДРПОУ: 36779832

Залізнична Станція:
421405 ТАЛЬНОЕ ТАЛЬНЕ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 54
Зайнятість станції 2017 (%): 3.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 64
Одночасне Вантаження (ваг.): 54

вулиця Незалежності, Тальне, Черкаська область, Украина

Показати на мапі
logo

+38 (04741) 3-38-73 (Приемная)

http://boroshno.com.ua/

30.6962

48.8954