Місткість, тон12000
С\Х культури
Логістика елеватора
1726
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор підприємства ТОВ «Шеколан» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Шеколан») знаходиться за адресою: вул. Гоголя, буд. 15, с. Драбове-Барятинське, Драбівський р-н., Черкаська обл. ТОВ «Шеколан» засноване в 2005 році. Пріоритетними напрямками діяльності є рослинництво. Проектування, монтаж обладнання та будівництво елеватора здійснювали «ЧП Абрис», «Интерпроект GmbH», «ООО Вит Сансерг». «Интерпроект GmbH» – одна з найбільших інжинірингових компаній України, що працює також і на міжнародному ринку.

Потужність елеватора ТОВ «Шеколан» складає 12 тис. тон одночасного зберігання зерна. Тип елеватора – лінійний, спосіб зберігання – металеві силоси Sukup (США). Сушіння зерна здійснюється зерносушарками CFCAI LAW SBC 17LE (вир-во Франція), які мають потужність сушіння зерна 21 т/годину при знятті 10% вологи по кукурудзі та використовують природний газ.

Елеватор здійснює автоприйом зерна зі швидкістю 500 тон/добу, автовідвантаження потужністю 400 тон/добу, а також відвантаження на залізниці 600 тон/добу. Для первірки якості зерна працює сертифікована спеціалізована лабораторія. Підприємство приймає власне та давальницьке зерно.

Очолює підприємство ТОВ «Шеколан» Куцурук Анатолій Леонідович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Шеколан», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Шеколан» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600 т/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

400 т/24

Здано в експлуатацію

2005

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Шеколан
Шеколан

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КУЦУРУК АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

ЄДРПОУ: 34076774

Залізнична Станція:
424808 ДРАБОВО-БАРЯТИНСКАЯ ДРАБОВЕ-БАРЯТИНСЬКЕ


19842, вул. Гоголя, буд. 15, с. Драбове-Барятинське, Драбівський р-н., Черкаська обл.

Показати на мапі
logo

+38 (04738) 4-12-77

+38 (04738) 3-19-06

(050) 384-12-77

32.3002

49.9501