Місткість, тон68500
С\Х культури
Логістика елеватора
1243
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ДП ДАК «Хліб України» «Потаське ХПП» (повна назва Дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство») знаходиться за адресою: вул. Черняховського, буд. 2, с. Поташ, Маньківський р-н, Черкаська обл. Елеватор «Потаське ХПП» був побудований у 1935 році. На початку було збудовано два кам'яних склади місткістю по 2500 тон кожний. У період 1949-1954 рр. було побудовано ще чотири склади. Одночасно зводилися сушарки та очисні агрегати для якісної обробки зерна для тривалого зберігання. Капітальне будівництво складських приміщень відбувалося у період з 1962 до 1967 року. За цей час з'явилося 14 зерноскладів місткістю 44, 8 тис. тон, які були повністю механізовані, дві зерносушарки потужністю 60 тон на добу кожна, точки відвантаження як на залізничний транспорт, так і на автомобільний, асфальтовані майданчики для тимчасового зберігання зерна, гараж для автомобілів, приміщення для лабораторії та контори, під'їзні залізничні колії.

Сьогодні «Потаське хлібоприймальне підприємство» – це елеватор підлогового типу, займає територію понад 19 га землі, має 25 механізованих зерноскладів загальною місткістю 68,5 тис. тон одночасного збереження, 2 матеріальні склади, 5 зерносушарок, одну здвоєну сушарку для кукурудзи, пекарню з потужністю випічки хлібобулочних виробів 500 кг за зміну, дві крупорушки потужністю 500 кг за зміну кожна для виробництва гречаної, ячмінної, горохової, пшоняної, пшеничної крупи.

Загальна потужність зерносушарок складає 120 т/годину при знятті 10% вологи по кукурудзі.

Підприємство має змогу приймати з автотранспорту до 2 500 т/добу до трьох культур одночасно, а також відвантажувати на залізничний транспорт до 600 т/добу, до трьох культур одночасно. Підприємство розташоване в 5км від траси Київ-Одеса. Елеватор має сертифіковану лабораторію для перевірки якості зерна за всіма основними показниками. Профільні культури: кукурудза, пшениця, горох, ячмінь, пшоно.

Очолює підприємство ДП ДАК «Потаське КХП» РОЖКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. У вересні 2017 року Працівниками ГПУ та СБУ проведено спецоперацію, під час якої було затримано голову правління ДАК "Хліб України" та посередника безпосередньо під час одержання хабара в розмірі семи тисяч доларів США від заступника директора приватного сільськогосподарського підприємства "Йосипівське". Станом на серпень 2018 року порушено справу про банкрутство елеватора "Потаське ХПП".

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Потаське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Потаське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

120 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

1935

Елеватор - Партнер Agroxy

Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Потаське ХППДП ДАК Хліб України
ГАК Хлеб Украины

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
РОЖКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00952605

Залізнична Станція:
ПОТАШ ПОТАШ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 35
Зайнятість станції 2017 (%): 15
Відстань до Вузлової Станції (км): 32
Одночасне Вантаження (ваг.): 39

20109, Черкаська обл., Маньківський, с. Поташ, вул. Черняховського буд.2

Показати на мапі
logo

30.3315

48.922