Crops
Logistic Input/Output
25400 tons
More details >> New
18%
2377
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Агрокосм Холдинг Лімітед , внесок — 40 490 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - МАРТИНОВ АНАТОЛІЙ ЮРІЙОВИЧ, КРАЇНА ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНА, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., МІСТО ДНІПРО, СОБОРНИЙ РАЙОН, ПРОВУЛОК УРИЦЬКОГО, БУД.11, КВ.5

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Городищенський ПСП «Оптімусагро трейд» знаходиться за адресою: м. Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл, вулиця Індустріальна, б.12 і входить до групи «Оптімус Агро», яка налічує 31 елеватор. «Оптімусагро трейд» – це провідна українська агропромислова компанія, один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом соняшникової олії, шроту і лузги.

На українському ринку компанія «Оптімус Агро» входить в ТОП-5 українських переробників насіння соняшнику за встановленими потужностями. Готова продукція реалізується кінцевому споживачеві, який не обмежується тільки територіальними рамками України, але й виходить і за її межі. Компанія щомісяця реалізує до 30 000 тон соняшникової олії, до 27 000 тон соняшникового шроту, а також до 7 000 тон гранульованої лушпиння соняшнику на умовах: DAF / CPT / FOB / CIF.

Група «Оптимус Агро» об'єднує під своєю торговою маркою велику приватну мережу елеваторів в Україні із загальною потужністю одноразового зберігання більш 1100000 тон зернових, Елеватор «Городищенський ПСП Оптімусагро трейд є одним із двох елеваторів компанії у Черкаській облвсті, був приєднаний у 2005 році. Потужність елеватора складає 24,500 тис тон одночасного зберігання зерна. Тип елеватора: лінійний, спосіб зберігання – підлогові склади. Для сушіння зерна працюють зерносушаркиДСП-50, потужність по сушінню зерна складає 50т/годину при знятті 10% вологи по кукурудзі. Елеватор здійснює автоприйом потужністю 1200 тон/добу, автовідвантаження в обсязі 600 тон/добу, а також відвантаження на залізниці 600 тон/добу завдяки близькому розташуванню до станції Городище.

На елеваторі працює спеціалізована сертифікована лабораторія яка здійснює перевірку якості зерна. Очолює підприємство ТОВ «Городищенський ПСП «Оптімусагро трейд» Барма Василій Іванович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Городищенський ПСП «Оптімусагро трейд», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, абошляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продажзбіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Городищенський ПСП «Оптімусагро трейд» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

50

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

600

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

600

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn10004600UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%5005070UAHCherkasy
OldBARLEY - Feeding Barley5005080UAHCherkasy
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)5004830UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%5005070UAHCherkasy

Category: Elevator of Ukraine

ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД (Городищенський ВСП)
Optimus Agro Оптімус Агро

    3/2

Director (as at 2019-05-18):
Буркатовська Олена Станіславівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 41161689

VAT: 411616804612

Train station:
ГОРОДИЩЕ ГОРОДИЩЕ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 9
Одночасне Вантаження (ваг.): 10
logo

19501, Черкаська обл., м. Городище, вул. Індустріальна, буд. 12

31.4344

49.2665


21