Місткість, тон68500
С\Х культури
Логістика елеватора
1147
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Філія Золотоніська» ТОВ СП «НІБУЛОН» є одним із 26 перевантажувальних терміналів та комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН». Потужність елеватора «Філія Золотоніська» складає 68,5 тис. тон одночасного зберігання зерна. Тип елеватора – лінійний. Спосіб зберігання: металеві силоси KMZ Industries (розраховані на 60 тис. тон.) та Лорд (6 тис. тон). Зерносушарки Mathews Company (США) у кількості 3 шт. забезпечують потужність по сушінню зерна 2500 т/добу. Як і на інших підприємствах ТОВ СП «Нібулон», на елеваторі «Філія Золотоніська» встановлено сепаратори Bühler (Німеччина). Транспортне обладнання представлене ланцюговими та стрічковими транспортерами фірми Cimbria (Дания). Елеватор має можливість здійснювати автоприйом зерна 2500 тон/добу, прийом на залізниці 1500 тон/добу, а також здійснювати автовідвантажнення 3000 тон/добу. Потужність відвантаження залізницею складає 3200 т/добу по станції Драбово-Барятинська, Одеська залізниця (424808). Зважування та відбір проб автоматизовані. Елеватор має сучасну сертифіковану лабораторію для перевірки якості зерна за всіма показниками. Профільні культури, з якими працює елеватор: пшениця, кукурудза, ячмінь, рапс та ін.

Очолює підприємство «Філія Золотоніська» Калюжний Іван Володимирович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Філія Золотоніська» ТОВ СП «Нібулон», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Філія Золотоніська» ТОВ СП «Нібулон» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

2 500 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

3 200 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2007

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Нібулон СП (Золотоніська філія)
СП НИБУЛОН

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Калюжний Іван Володимирович

ЄДРПОУ: 14291113

Залізнична Станція:
424704 ПАЛЬМИРА ПАЛЬМІРА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Зайнятість станції 2017 (%): 14
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 66

19741, Черкаська обл., Золотоніський, с. Вознесенське, Залізнична буд.38

Показати на мапі
logo

050-394-09-04

http://www.nibulon

32.1627

49.7587