Місткість, тон49500
С\Х культури
Логістика елеватора
1791
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

«Лебединський насіннєвий завод» – це група компаній, що займаються виробництвом в сфері сільського господарства, зберіганням зернових культур на елеваторах, експортом, оптовою торгівлею. Підприємство володіє митним складом. Здійснює відвантаження зерна, володіє залізничною колією.

Елеватор ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» (повна назва Публічне акціонерне товариство «Лебединський насіннєвий завод») знаходиться в с. Лебедин Шполянського р-ну Черкаської обл., входить до групи «LNZ Group». «LNZ Group» - сучасна диверсифікована агропромислова компанія, яка володіє земельним банком до 70 тис. га і об'єднує агрофірми в Черкаській і Сумській областях. LNZ Group входить в десятку компаній, які найбільш динамічно розвиваються в секторі насінництва. Основними напрямками діяльності LNZ Group є наступні: насінництво – компанія LNZ Group є визнаним лідером по польовому вирощування (гібридизації); агровиробництво – виробництво зернових і олійних культур, а також молока і м'яса; дистрибуція посівного матеріалу та ЗЗР – компанія є лідером по дистрибуції насіння цукрових буряків в Україні, одним з лідерів з дистрибуції насіння кукурудзи, соняшнику, ріпаку;

Зерноторгівля – закупівля і продаж зернових, зберігання вирощеної продукції рослинництва на власному сертифікованому елеваторі, підлогових складах, надання послуг елеватора.

Компанія LNZ Group розпорядженні елеваторні потужності близько 230 тис.т одночасного зберігання, з них у Сумській області – 90 тис.т., в Черкаській – 112 тис.т вирощеної продукції рослинництва на власному сертифікованому елеваторі, підлогових складах, надання послуг елеватора.

Лебединський насіннєвий завод був побудований у 1937 році. Пріоритетними напрямками діяльності є насінництво. За майже 80 років підприємство зазнало докорінної реконструкції. Перша лінія: виробництво насіння, пшениці, ячменю, гороха, сої, соняшника. Потужність: 150-200 тон на добу.

Виробнича лінія: первинне очищення калібрування, протравлення. Використовується обладнання: KAMAS Westrup Cimbria JK Machinery. Друга лінія: виробництво насіння льону, коріандру, спельти та інших культур. Потужність: 75 тон на добу.

Для тимчасового збереження та доведення зерна працює елеватор, що виконує послуги: прийом, доочищення, сушіння, зберігання, відвантаження. Потужність елеватора складає 49,5 тис т. зерна. Тип елеватора: лінійний. Спосіб зберігання: навалом – 19,5 тис. т зерна, решта – металеві силоси BROCK (США), СОГи. Для доведення зерна працюють зерносушарки CFCAI LAW SBC 19 LE (Франція), потужністю 24 т/годину при знятті 10% вологи по кукурудзі. Сушіння зерна на відбувається на сушарках, які не травмують зерно. Очищення зерна здійснюють на сучасному на сучасному обладнанні, продуктивність якого 100 тон/годину. Є постійний температурний контроль за зерном за допомогою термодатчиків. На елеваторі використовують систему аерації зерна (охолодження зерна до низьких температур для тривалого зберігання). Додатково встановлено найперший в Україні модуля тимчасового зберігання зерна канадського виробництва. Елеватор має можливість відвантаження зерна на залізничний та автомобільний транспорт. Потужність прийому на залізниці – 400 тон/добу; відвантаження залізниці – 500 т/добу. Потужність автоприйому – 700 тон/добу, автовідвантаження – 1500 т/добу.

«Лебединський насіннєвий завод» має найсучасніші лабораторії не лише для первірки якості зерна, а й визначення хіміко-технічний характеристик грунтів.

Очолює підприємство ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Ткаченко Анатолій Миколайович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Лебединський насіннєвий завод», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Насінневий

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

53 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

100 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

200 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 500 т/добу

Здано в експлуатацію

1937

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Насіння льону олійного (харч)10014000UAHЧеркаська
СтаріБОБОВІ - Горох жовтий1006200UAHЧеркаська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова1004400UAHЧеркаська
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Насіння льону олійного (харч)10011000UAHЧеркаська
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Коріандр. Пряності10020000UAHЧеркаська

Категорія: Елеватор України

Лебединський насінневий завод
LNZ Group

    5/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ТКАЧЕНКО АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00388932

Залізнична Станція:
422107 СИГНАЕВКА СИГНАЇВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Зайнятість станції 2017 (%): 11.2
Відстань до Вузлової Станції (км): 43.9
Одночасне Вантаження (ваг.): 36

20635, Черкаська обл., Шполянський, с. Лебедин, Заводська буд.17

Показати на мапі
logo

+38(097) 000-77-72 (Офис)

http://www.lnz.com.ua/

31.5178

48.9755