Місткість, тон220300
С\Х культури
Логістика елеватора
1365
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Катеринопільський елеватор» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Катеринопільський елеватор») знаходиться за адресою Черкаська обл., Катеринопільський р-н, смт. Єрки, вул. Леніна, б.47 і належить до переробних підприємств групи «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) - вертикально інтегрованої компанії, заснованої в 1998 р.

Пріоритетними напрямками діяльності «МХП» є рослинництво, виготовлення кормів. Основні культури: соняшник, соя, кукурудза, пшениця, ріпак та інші культури. Для зберігання, переробки власного врожаю, а також закупівлі сировини, в структурі «МХП» діє 12 елеваторів загальною потужністю зберігання близько 1,6 млн м3, які розташовані на території декількох областей.

ТОВ «Катеринопільський елеватор» – одне з лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкаської області. Елеватор був зданий у 2004 році. Потужність одночасного зберігання елеватора складає 220,3 тис тон зерна. Тип елеватора: лінійний. Спосіб зберігання: навалом, металеві силоси Cimbria (вир-ва Данія), Bühler (вир-ва Німеччина). На елеваторі встановлено необхідне обладнання для сушіння та очищення зерна. Потужність по очищенню зерна складає 16000 т/добу, сушіння –8800 т/добу. Основні культури, з якими працює елеватор – пшениця, кукурудза, соняшник, соя. Основний вид продукції –пташиний комбікорм.

Елеватор здійснює: автоприйом зерна потужністю – 8000 т/добу, автовідвантаження потужністю 1000 т/добу; прийом на залізниці – 1000 тон/добу, відвантаження залізницею потужністю 1000 т/добу (станція Звенигородка, Одеська залізниця 421509).

Елеватор має сертифіковану лабораторію для встановлення якості продукції та сировини, персонал атестований.

Очолює підприємство ТОВ «Катеринопільський елеватор» Футима Артур Феліксович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Катеринопільський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Катеринопільський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Комбикормовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

8 800 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

16 000 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 500 т/добу

Здано в експлуатацію

2004

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)17,1018,30
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)17,2217,22
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)48,0050,04
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Катеринопільський елеватор (смт Єрки вул. Героїв Майдану)
МХП

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЖУКОТАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

ЄДРПОУ: 32580463

Залізнична Станція:
ЗВЕНИГОРОДКА ЗВЕНИГОРОДКА Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 25
Зайнятість станції 2017 (%): 5.5
Відстань до Вузлової Станції (км): 87.8
Одночасне Вантаження (ваг.): 30

20505, Черкаська обл., Катеринопільський, смт Єрки, вул. Героїв Майдану, буд.47

Показати на мапі
logo

31.0032

48.9836