Crops
Logistic Input/Output
4450 tons
More details >> New
1350
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Веверлін Лімітед" , внесок — 2 020 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - ДУШАН ДЕНИЧ, 26.10.1984 Р.Н., КРАЇНА ГРОМАДЯНСТВА - РЕСПУБЛІКА СЕРБІЯ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - ВІЛЛА 5, МУРЖАН, ЕМААР 6 ТАУЕРС, ДУБАЙ, ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Інагро-Драбів» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Інагро-Драбів») базується в селі Кононівка Драбівського р-ну Черкаської обл. Підприємство було засноване як приватне підприємство з надання послуг в автоперевезеннях, натепер розширило напрямки діяльності. У 2017 ТОВ «Інагро-Драбів» зробили наступний крок у напрямку розширення видів діяльності, завершивши будівництво комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зерна. Разом із основними потужностями побудовано вагову для автотранспорту, збудоване приміщення операторської, завершене будівництво підвідного газогону. Також здійснено будівництво залізничної колії. Після введення в експлуатацію першої черги комплекс приймає збіжжя, обсягом до 50 тисяч тон одночасного зберігання. Друга черга дозволить зберігати зерна удвічі більше. Тип елеватора – лінійний. На елеваторі працюють зерносушарки MC 975, потужність по сушінню зерна при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 170 т/добу. Проводиться автоприймання та автовідвантаження, а також відвантаження залізницею по станції Кононівка. Контроль за якістю зерна здійснює сертифікована лабраторія.Профільні культури: пшениця, кукурудза, соняшник, ячмінь. Очолює підприємство ТОВ «Інагро-Драбів» Головко Анатолій Степанович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Інагро-Драбів», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Інагро-Драбів» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни. Основні технічні характеристики даного елеватора наведено у вкладинці «Теххарактеристики».

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

170

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

170

Put into operation

2017

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006500UAHCherkasy
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005800UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006300UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006350UAHCherkasy

Category: Elevator of Ukraine

ІНАГРО-ДРАБІВ
FERKO ФЕРКО

    0/0

Director (as at 2019-05-27):
Головко Анатолій Степанович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 33625143

VAT: 336251423105

Train station:
КОНОНОВКА КОНОНІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 22
Одночасне Вантаження (ваг.): 14
logo

19810, Черкаська обл., Драбівський р-н, с. Кононівка

32.1164

50.177


4