Crops
Logistic Input/Output
140000 tons
More details >> New
18%
4144
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ ІМПЕКС АГ ДІЕМСІСІ , внесок — 10 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - КУСТОВ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, УКРАЇНА М.КИЇВ ВУЛ.Д.ЗАПОЛЬСЬКОГО БУД.1 КВ.33 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - РУМЯНЦЕВ БОРИС АРТЕМОВИЧ, УКРАЇНА, М.ОДЕСА ВУЛ.АКАДЕМІКА ФІЛАТОВА БУД.90 КВ.207

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «ТОВ «Христинівське ХПП» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Христинівське хлібоприймальне підприємство») знаходиться в м. Христинівка Черкаської обл. і входить до групи «Alebor Group». Група компаній Alebor Group станом на кінець 2017 року володіє активами в агросекторі України, які дозволяють перевалювати більш, ніж 1 000 000 тонн зернових на рік. Такий обсяг забезпечують 3 сучасні елеватори загальною місткістю зберігання – 205.000 тонн, на яких реалізовано концепцію «сухий порт»: здатні прийняти 12.000 тонн зерна на добу, просушити 10.000 т/добу та відвантажити на залізницю 8.000 т/добу (120 вагонів).

Христинівське ХПП було здано в експлуатацію в 2009 році і стало першим підприємством, з якого, власне, і почалася історія групи компаній Alebor Group. Спочатку підприємство було зареєстровано як база прийому зернових та олійних культур із подальшим відвантаженням їх залізничним транспортом – для цього звели невеликий автоприйом на 25 т. З часом обсяг перевалки сягнув 10 тис. т. Компанію назвали Христинівським хлібоприймальним підприємством. Воно досягло максимальної потужності влітку 2014 року. Alebor Group сьогодні: 3 сучасні елеватори на 210.000 тонн одночасного зберігання; Торгівля зерном - оборот минулого року склав 1.200.000 тонн; 2 транспортно-експедиторські компанії — 80 MANів, 30 DAFів, 60 КАМАЗів та 5 сучасних комбайнів CLAAS Lexion 600.

Потужність елеватора ТОВ «Христинівське ХПП» складає 74 тис тон одночасного зберігання зерна. У 2018 році компанія провела проект «Народження елеватора», згідно якого потужності «Христинівського ХПП» мають зрости на 60 %. Тип елеватора – лінійний. Спосіб зберігання – металеві силоси KMZ Industries.

Для сушіння зерна встановлено сучасні зерносушарки: Araj (Польща), 2хА1-ДСП- 50, Brice-Baker (KMZIndustries) загальною потужністю 5000 т/добу. Очисне обладнання: сепаратори КБС, Araj (Польща) потужністю 200+50 т/добу. Також є оперативні ємності для вологого зерна +6000 тон (KMZ Industries). Продуктивність транспортних робіт забезпечується транспортним обладнанням: норії Araj – 2 шт, ЕлеваторПромСервіс, KMZ Industries потужністю 350 тон/годину. Є стрічкові та ланцюгові транспортери. Автоприйом зерна здійснюють 3 лінії загальною потужністю 5000 тон/добу через автоматичні ваги. Відвантаження залізницею проводиться на 3-х точках загальною кількістю 54 вагони/добу по станції Христинівка Одеської залізниці. Є власні залізничні ваги.

Сертифікована лабораторія здійснює перевірку якості зерна за основними показниками. Профільні культури елеватора – пшениця, ячмінь, кукурудза. Очолює підприємство ТОВ «Христинівське ХПП» Цуркан Вадим.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Христинівське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Христинівське ХПП»та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Reinforced concrete

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

6500

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

110

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

7000

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

3500

Loading on the ship (port)

No

Put into operation

2017

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldVEGETABLE OIL - Soyabean Oil non-refined3020500UAHCherkasy
OldCAKE-Feeding - Soy-bean oilcake as live-stock feed10010500UAHCherkasy
OldCORN MAIZE - Corn10004300UAHCherkasy
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C2228000UAHCherkasy
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006050UAHCherkasy
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.10013000UAHCherkasy
OldBARLEY - Feeding Barley1006500UAHCherkasy

Category: Elevator of Ukraine

ХРИСТИНІВСЬКЕ ХПП
Alebor Group Алебор Груп

    5/1

Director (as at 2019-05-22):
Цуркан Олексій Іванович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 36299535

VAT: 362995323240

Train station:
ХРИСТИНОВКА ХРИСТИНІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 50
Одночасне Вантаження (ваг.): 84
logo

20001, Черкаська обл., Христинівський, м. Христинівка, вул. Ювілейна буд.20

29.9881

48.8137


14