Місткість, тон100000
С\Х культури
Логістика елеватора
3204
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПрАТ «Софіївська філія Райз ( ДК АГРОТЕХ)» (повна назва приватне акціонерне товариство «Софіївська філія Райз ( ДК АГРОТЕХ)») входить до групи «UkrLandFarming», яка налічує 16 сучасних елеваторів. Елеватор «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)» був зданий у 2015 році, є одним із лідерів серед сільськогосподарських підприємств Черкаської області. Пріоритетними напрямками діяльності є рослинництво.

Компанія «Ukrlandfarming» була заснована в 2007 році Олегом Бахматюком і є публічною компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрованою на Кіпрі. У 2011 році після об'єднання активів компаній «Райз», «Дакор Агро Холдинг», «Робуста-Агро-Інвест» і «Авангард» Група компаній UkrLandFarming стала найбільшим вертикально інтегрованим агрохолдингом України.

У зернових операціях Групи задіяні елеватори і 146 складів підлогового зберігання загальною потужністю 1643 тис. тон, які розташовані в місцях максимальної концентрації земельного фонду Групи, що дозволяє відправляти урожай на зберігання відразу після збирання, знизити вартість транспортування та збільшувати гнучкість поставок. Проектування, монтаж і будівництво здійснювала проектно-будівельна компанія ТОВ «МУР» - провідна генпідрядна компанія України, яка надає повний комплекс проектних та будівельно-монтажних послуг. Потужність елеватора складає 100 тис т. одночасного зберігання зерна. Тип елеватора – лінійний. Спосіб зберігання: металеві силоси GSI (вир-во США). Для доведення зерна встановлено дві зерносушарки GSI (вир-во США). Продуктивність зерносушарки – 350 т/годину. Елеватор розташований в Черкаській області, Уманський р-н, м. Умань, вул. Дерев’янко, б.2 поблизу автотраси міжрегіонального призначення М12, а також залізничної станції Умань. На елеваторі здійснюється автоприйом та автовідвантаження. Перевірку якості зерна здійснює сертифікована лабораторія, персонал атестований.

Очолює підприємство ПрАТ «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)» Захарчук Валерій Борисович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Софіївська філія Райз (ДК АГРОТЕХ)» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

350 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2015

Елеватор - Партнер Agroxy

Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)23
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)20
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)48
Зберігання (тона/день)2
Відвантаження авто (1 т)114
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ АГРОТЕХ
UkrLandFarming

    3/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЗАХАРЧУК ВАЛЕРІЙ БОРИСОВИЧ

ЄДРПОУ: 39995206

Залізнична Станція:2, вулиця Дерев'янка, Умань, Черкаська область, Україна

Показати на мапі
logo

+38 (0472) 30-63-42

http://www.rise.ua/

30.1867

48.7353