Місткість, тон14800
С\Х культури
Логістика елеватора
790
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПрАТ «Черкаський КХП» (повна назва Приватне акціонерне товариство «Черкаський комбінат хлібопродуктів») знаходиться за адресою: проспект Хіміків, буд. 7, м. Черкаси, входить до групи «Формула смаку». Пріоритетними напрямками діяльності є виготовлення хлібобулочної та кондитерської продукції. На сьогодні підприємство займає третє місце в Україні за обсягами виробництва хлібобулочних виробів і є лідером по впровадженню нових технологічних ліній та процесів.

Підприємство виробляє 270 найменувань хлібобулочної та кондитерської продукції. Середньомісячний обсяг виробництва – 4,5 тис. тон. Домінуючу позицію в асортименті займає хліб – 75%, булочні і здобні вироби – 20,1%, кондитерські вироби – 2,1%, сухарі – 1,1%, соломка – 1,8%, бублики – 0,2%. З метою зміцнення конкурентної позиції на ринку, а також підвищення якості продукції, з 2010 року на підприємстві впроваджується система управління безпекою харчових продуктів відповідно до стандарту ГОСТ 4161-2003.

Підприємство постійно вдосконалює технології виробництва, займається пошуком нових рішень і впроваджує їх. У роботі використовує досвід іноземних компаній і останні розробки власних фахівців. ПрАТ «Черкаський КХП» розпочав свою роботу іще в 1935 році. Потужність ПрАТ «Черкаський КХП» складає 14,8 тис. тон одночасного збереження зерна. Тип елеватора – лінійний. Спосіб зберігання – навалом. Здійснює автозавантаження потужністю 600 т/добу, та відвантаження на автотранспорт і залізничний транспорт 600 тон/добу. Наявна лабораторія, лабораторія сертифікована.

Очолює підприємство ПрАТ «Черкаський КХП» Левицький Ярослав Євгенійович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Черкаський КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Черкаський КХП»та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

нет

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600 т/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/24

Здано в експлуатацію

1935

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - Гібриди10012500UAHЧеркаська

Категорія: Елеватор України

Черкаський КХП ПрАТ
Формула Смаку (ТМ)

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЛЕВИЦЬКИЙ ЯРОСЛАВ ЄВГЕНІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00952568

Залізнична Станція:
424206 ЧЕРКАССЫ ЧЕРКАСИ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 22
Зайнятість станції 2017 (%): 13.6
Відстань до Вузлової Станції (км): 30.4
Одночасне Вантаження (ваг.): 0

7, проспект Хіміків, Черкаси, Черкаська область, Украина

Показати на мапі
logo

(0472) 64-22-90

http://formula-smaku.com/

32.0378

49.4119