ТОВ "ЗБАРАЗЬКИЙ КХП"

    0/0
company-picture

Main activity: 52.10 Складське господарство

ТОВ “Збаразький КХП”, ТОВ “Скіфія” та ТОВ фірма “Тріумф” – заготівля, сушіння, очищення...

, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКІФІЯ", внесок — 800000 грн, Шпак Олександр Вікторович, внесок — 4478750 грн, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "ТРІУМФ", внесок — 558000 грн Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

ОВ “Збаразький КХП” є потужним регіональним підприємством по заготівлі, зберіганню, переробці та експорту сільськогосподарської продукції. Постійно нарощуючи виробничі потужності та рівень сервісу ми пропонуємо виробникам, переробникам сільськогосподарської продукції, а також усім, хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Ми постійно закуповуємо усі види зернових та олійних культур, а також приймаємо продукцію на зберігання (з можливим подальшим викупом), надаючи кваліфіковані послуги по доведенню її до діючих стандартів. Діє сертифікована лабораторія з використанням сучасних приладів та устаткування. Таким чином належно збережена, акумульована продукція набуде привабливого якісного та кількісного об’єму для потенційних покупців.

Аби займати домінуючі позиції, на підприємстві відбувається постійна модернізація, ми суттєво збільшили виробничі потужності як у технічному так і сервісному плані. Так уже функціонують дві багатотонні цифрові ваги, що дає змогу якісно і швидко обслуговувати великогабаритний та багатотоннажний автотранспорт. Одночасно збільшено кількість точок приймання та відвантаження продукції, що практично виключає чергу транспорту під вивантаження. Нарощено об’єми по зберіганню зерна завдяки встановленню додаткових ємностей у вигляді силосних банок СІМАГА (Іспанія), та будівництві додаткових і реконструкції існуючих складів. Модернізовано трьохмодульні сушарки Ада Курутма (Туреччина) і завдяки цьому ми спроможні приймати на добу від 4 000 тонн однотипного зерна, а різнотипного 3 500 тонн. Лабораторія комбінату приймає участь в міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань за програмою «Фізико-хімічні показники якості зерна» де отримала загальну оцінку точності результатів вимірювань становить 100% задовільних результатів. Також модернізовано точки відбору аналізів, встановлено найсучасніше ліцензоване лабораторне обладнання, Це дозволяє значно збільшити пропускну здатність комбінату та уникнути черг у період жнив. Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тонн.

Під’їзна колія дає змогу проводити відвантаження залізничним транспортом до 18 вагонів на добу, а наявний автомобільний парк з 14 автомобілів DAF – єврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, зерноочисне обладнання БЮЛЕР (Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії. Комбінат сертифікований під китайську програму, і готується для сертифікації ISO.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "ЗБАРАЗЬКИЙ КХП"
Cod: 31273402
Status: зареєстровано
Director: Шпак Надія Зіновіївна
VAT: 312734019068
Adress 2: 47302, Тернопільська обл., Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 90

25.7545

49.6764

755