ТОВ "ВЕРЕС" (551.18 ha)

    0/0
company-picture

Main activity: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

Філія ТОВ "ВЕРЕС" смт. Павлиш, Онуфрієвський р-н, Кіровоградської області;

Філія ...

, Лємфонія Холдінгз Лімітед, внесок — 35000 грн Read more

Production
Land bank
551.18 ha - Total land bank
551.18 ha - Leased land
551.18 ha - Arable land
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕРЕС" (м. Київ) зареєстровано 25 серпня 1998 року. Підприємство ТОВ "ВЕРЕС" орієнтоване на безперебійний процес виробництва, реалізації і переробки сільськогосподарської продукції з ціллю отримання максимального прибутку від фінансових вкладень. Досягнення наміченої цілі забезпечується наявністю сучасних фінансово-товарних схем та необхідною матеріально-технічною базою, досвідом відповідної діяльності і участю наукових консультантів в області сільського господарства.

На сьогоднішній день Товариство господарює на площі 12000 га, які знаходяться в Кіровоградській та Полтавській областях. Виробництво сільськогосподарської продукції здійснюється силами двох філій ТОВ "ВЕРЕС", а саме:

Філія ТОВ "ВЕРЕС" смт. Павлиш, Онуфрієвський р-н, Кіровоградської області;

Філія ТОВ "ВЕРЕС" с. Балахівка, Петрівський р-н, Кіровоградської області.

Вибір даних регіонів визначений високою природною родючістю ґрунтів, провідним положенням в виробництві та реалізації сільськогосподарської продукції в Україні. На протязі останніх років ці області мали добрі результати по врожайності сільськогосподарських культур, вигідно розташовані в географічному плані для транспортування товару в українські порти або пункти перетину кордону України.

Основний акцент зроблений на біржові групи товарів (зернові, олійні культури) з використанням схем ефективної сівозміни і продуктів їх переробки, що дозволяє аналізувати і своєчасно планувати торгівельні угоди і фінансові потоки. В першу чергу, це традиційні для структури українського ринку культури – ячмінь, горох, пшениця, кукурудза, ріпак, насіння соняшника та соя.

ТОВ "ВЕРЕС" при співробітництві з світовими лідерами в насінництві розмножує насіннєвий матеріал найвищих репродукцій сортів гороху, які повинні забезпечувати стабільні врожаї в господарствах України.

Товариство має необхідні потужності по прийманню, переробці і зберіганню виробленої сільсько- господарської продукції об’ємом 75000 тон зерна. Є можливість здійснювати відвантаження сільськогосподарської продукції, як автомобільним так і залізничним транспортом в об’ємі 700 тон за зміну.

В зв’язку з підвищенням цін на ресурси ТОВ "ВЕРЕС" перейшло до застосування передових ресурсозберігаючих технологій господарювання. Завдяки цьому значно зменшується використання матеріальних ресурсів, процес обробітку сприяє збереженню ґрунтів, що в свою чергу зменшує собівартість і підвищує конкурентоспроможність виробленої продукції.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.

33.343

48.9212

567