ТОВ "КОНКОРД КОМОДІТІЗ"

    0/0
company-picture

Main activity: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

ООО «КОНКОРД КОМОДИТ...

, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - АПЕКША МАНОЖ ШІВНАНІ, ІНДІЯ, внесок — 0 грн, АПЕКС СОЛАР ЛІМІТЕД", внесок — 1300005 грн Read more

Production
Trading Interest
There are no trading interests
COMPANY PROFILE

Основною діяльністю ТОВ «КОНКОРД КОМОДІТІЗ» є експорт сільськогосподарських культур з портів Чорноморського регіону (пшениця, горох, нут, рапс, просо, льон). Логістика зернових знаходиться під повним контролем компанії завдяки постійній співпраці з надійними транспортними компаніями і ексклюзивній роботі з перевалочним комплексом. Щорічно ми закупаємо сільгосппродукцію у сотні фермерів по всій Україні, доводимо до експортної якості і відправляємо її покупцям по всьому світу. Нашими партнерами є провідні агрохолдинги України, такі як Кернел, Миронівський Хлібопродукт, Мрія Агрохолдинг, AgroGeneration, УкрАгроКом, HarvEast, ТАС Агро і багато інших підприємств, які стійко розвиваються.

ТОВ «КОНКОРД КОМОДІТІЗ» здійснює приймання зернових на елеваторі ТОВ «АТС УСПІХ», який знаходиться в Одеській області, смт Великодолинське між портами Одеса та Чорноморськ. Елеватор підлогового і силосного накопичення надає можливість одночасно зберігати до 20 000 тонн різного зерна. Комплекс має пункти авто- і ж/д відвантаження/завантаження, обладнаних майданчиком для порожніх і навантажених контейнерів, сертифікованою лабораторією, 80-тонними автомобільними вагами і зерносушильним комплексом. ТОВ «АТС УСПІХ» здійснює послуги зі зберігання, очищення, сушіння, стафірування і експедируванню.

Довгострокова стратегія компанії передбачає побудову інтегрованого стійкого бізнесу в рамках агропромислового комплексу України, що на практиці означає розширення інтересів в сфері інфраструктурних проектів, переробці та рослинництва, до якого, зокрема, буде віддаватися перевага в найближчих інвестиційних цілях і планах розвитку. Таким чином, першочерговим завданням буде створення ефективного і високопродуктивного підприємства з вирощування зернових і бобових культур із застосуванням передових технологій і досягнень в області рослинництва.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "КОНКОРД КОМОДІТІЗ"
Cod: 38963016
Status: зареєстровано
Director: Ткач Дмитро Валерійович
VAT: 389630115532
Adress 2: 65044, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ПРОВУЛОК КАРКАШАДЗЕ, будинок 9, нежиле приміщення 3

Company's elevators:

Related companies:

30.7326

46.4846

88