ТОВ "АГРОКСІ УКРАЇНА"

    4/5
company-picture

Наш продукт – система агроторгів Agroxy: торгова онлайн платформа з продажу підтверджених обсягів агропродукції (пшениця, кукурудза, соя, соняшник, окремо -борошно, цукор), що дозволяє укладати без посередників юридично значимі угоди в онлайн режимі для продукції, що зберігається на елеваторах. В системі реалізовані механізми перевірки контрагентів, складських квитанцій, платоспроможності контрагентів. Для кожної операції відбувається автоматичне формування пакета документів, необхідних для її укладення безпосередньо між покупцем і продавцем, що дозволяємо сторонам знизити витрати і підвищити швидкість укладання угоди.

В системі агроторгів Agroxy реалізовані наступні модулі:

  • агроредукціон
  • індекси цін АПК
  • карта елеваторів
  • розрахунок логістики (авто+залізниця)
  • модуль документообігу
  • модуль учбових торгів

Продукт являє собою цілу екосистему, подубовану на технології блокчейн, частина якої є веб-платформа agroxy.com, доступна як з звичайних комп'ютерів, так і з будь-яких мобільних пристроїв.

Для Українських користувачів процес виглядає наступним чином: особа реєструється в системі Agroxy, додає у власному кабінеті ЄДРПОУ код компанії, за допомогою якого система по АРІ «підтягує» з Державного реєстру юридичних осіб. Для користування безкоштовними сервісами agroxy (розміщення заявок, обмін інформацією з іншими користувачами, перегляд цін, перегляд карти елеваторів та приблизний розрахунок логістики, участь в учбових торгах) цього достатньо.

Для участі в он-лайн редукціоні для будь-якої компанії без виключень необхідно підтвердити особу, що буде здійснювати від імені компанії дії у системі (через bankID, ЕЦП, IDкартку. Дане рішення надане нашими партнерами: Бюро кредитних історій) та від компанії – підтвердження повноважень на таку особу, а компанія – підтверджує повноваження вказаної особи на здійснення юридично значимих дій на Agroxy .

Далі продавець у своєму особистому кабінеті додає реквізити складських квитанцій на агрокультури, система підтверджує відповідність інформації тій, що міститься в реєстрі (перевірка легітимності складських документів на зерно) і створюється можливість виставляти підтверджені об’єми агрокультур у продаж через редукціон.

Базова інформація по лоту, виставленому на продаж, доступна в системі всім користувачам. А ті, що зацікавились і пройшли авторизацію і аутентифікацію– анонсують свою участь у торгах і у визначений час можуть купити, якщо ціна на лот їм підходить. Після купівлі продавець і покупець отримують на електронну адресу пакет документів Зараз до пакетувходить

договір купівлі-продажу лоту,

рахунок-фактуру від імені продавця на ім’я покупця на оплату придбаного товару

протокол торгів, який фіксує переможця торгів і ціну продажу.

Торгові інтереси
Немає Торгових інтересів
Плани на наступний рік
Немає Планів на наступний рік
Company
Cod: 41129028
Директор: ДРЕСВЯННІКОВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
ПДВ платник:
Контактна особа : John Doe
Показати адресу ел.пошти

Показати № телефону

AGROXY provides ITC solution and connectivity for FREE. Providing Local partner committed to marketing budget to promote their own marketplace.

Globally AGROXYembracesfreelium business model and focused on growth strategy.In local markets, however, each business partner decides for himself how and when monetize trading platform service,one should fine right balance between growth strategy andpayable services – we believe that there is no one –to-feet-all-solution. Our major objective is to insure data security and integrity enabling local supply chain management turning into global standard.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31006080UAHКіровоградська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21006440UAHЗапорізька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21006380UAHЗапорізька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005770UAHЗапорізька
СтаріПРОСО - Клас 21007000UAHЗапорізька
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова4505200UAHЖитомирська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 22005300UAHОдеська
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріЯЧМІНЬ - Продовольчій Клас1100055555UAHКіровоградська
СтаріСОНЯШНИК - Клас310010650UAHМиколаївська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас11505000UAHЗапорізька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас12005900UAHВолинська
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.

30.431

50.4206