ТОВ "АГРОКСІ УКРАЇНА"

    4/5
company-picture

Main activity: 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність

Наш продукт – система агроторгів Agroxy: торгова онлайн платформа з продажу підтверджен...

В системі агроторгів Agroxy реалізовані наступні модулі:

  • агроредукціон
  • індекси цін АПК
  • карта елеваторів
  • розрахунок логістики (авто+залізниця)
  • модуль документообігу
  • модуль учбових торгів

Продукт являє собою цілу екосистему, подубовану на технології блокчейн, частина якої є веб-платформа agroxy.com, доступна як з звичайних комп'ютерів, так і з будь-яких мобільних пристроїв.

Для Українських користувачів процес виглядає наступним чином: особа реєструється в системі Agroxy, додає у власному кабінеті ЄДРПОУ код компанії, за допомогою якого система по АРІ «підтягує» з Державного реєстру юридичних осіб. Для користування безкоштовними сервісами agroxy (розміщення заявок, обмін інформацією з іншими користувачами, перегляд цін, перегляд карти елеваторів та приблизний розрахунок логістики, участь в учбових торгах) цього достатньо.

Для участі в он-лайн редукціоні для будь-якої компанії без виключень необхідно підтвердити особу, що буде здійснювати від імені компанії дії у системі (через bankID, ЕЦП, IDкартку. Дане рішення надане нашими партнерами: Бюро кредитних історій) та від компанії – підтвердження повноважень на таку особу, а компанія – підтверджує повноваження вказаної особи на здійснення юридично значимих дій на Agroxy .

Далі продавець у своєму особистому кабінеті додає реквізити складських квитанцій на агрокультури, система підтверджує відповідність інформації тій, що міститься в реєстрі (перевірка легітимності складських документів на зерно) і створюється можливість виставляти підтверджені об’єми агрокультур у продаж через редукціон.

Базова інформація по лоту, виставленому на продаж, доступна в системі всім користувачам. А ті, що зацікавились і пройшли авторизацію і аутентифікацію– анонсують свою участь у торгах і у визначений час можуть купити, якщо ціна на лот їм підходить. Після купівлі продавець і покупець отримують на електронну адресу пакет документів Зараз до пакетувходить

договір купівлі-продажу лоту,

рахунок-фактуру від імені продавця на ім’я покупця на оплату придбаного товару

протокол торгів, який фіксує переможця торгів і ціну продажу.

, ЗАСНОВНИК Є КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, внесок — 0 грн, КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОКСІ ЛІМІТЕД, внесок — 990 грн, Дресвяннікова Наталія Анатоліївна, внесок — 10 грн Read more

Production
Trading Interest
There are no trading interests
COMPANY PROFILE

AGROXY provides ITC solution and connectivity for FREE. Providing Local partner committed to marketing budget to promote their own marketplace.

Globally AGROXYembracesfreelium business model and focused on growth strategy.In local markets, however, each business partner decides for himself how and when monetize trading platform service,one should fine right balance between growth strategy andpayable services – we believe that there is no one –to-feet-all-solution. Our major objective is to insure data security and integrity enabling local supply chain management turning into global standard.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006080UAHKirovohrad
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006440UAHZaporizhia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006380UAHZaporizhia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005770UAHZaporizhia
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C21007000UAHZaporizhia
OldCORN MAIZE - Corn4505200UAHZhytomyr
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%2005300UAHOdessa
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 14%2005900UAHVolyn
OldBARLEY - Barley for human consumption100055555UAHKirovohrad
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010650UAHMykolaiv
OldWHEAT - Milling Wheat 14%1505000UAHZaporizhia
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "АГРОКСІ УКРАЇНА"
Cod: 41129028
Status: зареєстровано
Director: Дресвяннікова Наталія Анатоліївна
Adress 2: 03061, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА МИКОЛИ, будинок 6

30.431

50.4206

1204