ТОВ "А.С.Т."

Торгові інтереси
Плани на наступний рік

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОФАЙЛ КОМПАНІЇ

Добрива Насіння+
0
Агро Продукція
0 / 0
Сігосп Послуги
0

Землі компанії "Аграрні системні технології" максимально розташовані в оптимальних регіонах для дозрівання вирощуваних культур, з огляду на кліматичні умови, рівні вологи та сонячного освітлення.
Дослідження і постійний контроль якості грунту, а також використання збалансованих мінеральних добрив і засобів захисту рослин дозволяють нам вирощувати зернові культури найвищої якості, що відповідають найсуровішим світовим стандартам.
Інвестуючи в українське землеробство значні ресурси, ми використовуємо виключно сучасний посівний матеріал від світових лідерів – кращі гібриди кукурудзи і новітні сорти сої, що дозволяє досягти оптимальної врожайності та високої якості.
Динамічно розвиваючись, компанія нарощує свій земельний банк. Одним з основних принципів збільшення площі оброблюваних земель є відсутність вибіркової оренди землі. Ми працюємо практично з будь-якими ґрунтами, а в разі їхньої «занедбаності», проводимо рекультивацію, відновлюючи продуктивність землі.

Компанія «Аграрні системні технології» реалізує комплексну програму по створенню сучасних елеваторних потужностей для зберігання власного врожаю.
Незважаючи на внутрішні й зовнішні потрясіння в Україні, ми не відмовляємося від вивчення можливостей подальшого зростання. А в інвестиційних планах компанії на найближчі роки – будівництво нових потужних елеваторів.

У компанії вже зараз використовуються найсучасніші технології вирощування та переробки зерна. На наших землях працює виключно нова високоефективна сільськогосподарська техніка провідних західних виробників.
Крім цього ми приділяємо велике значення інвестиціям у розвиток нових напрямків переробки зерна.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
    0/0

Код ЄДРПОУ:
03568089

Директор:
МЕЛЬНИК КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ

ПДВ платник:

Земельний банк:

Дочірні Компанії: 0

Експорт:

Украина, Вінницька область, м.Київ, ул. Євгена Коновальця, 36б/а2
Показати на мапі
company-picture