ТОВ "А.С.Т." (14038.5 ha)

    0/0
company-picture

Main activity: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

Компанія "Аграрні системні технології" пропонує кукурудзу і сою, послуги зберігання зе...

, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - КОТЕЛЕВСЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, УКРАЇНА, ОБЛАСТЬ КИЇВСЬКА, РАЙОН ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ, СЕЛО СОКОЛІВКА, ВУЛИЦЯ УРОЖАЙНА, БУДИНОК 4, внесок — 0 грн, БІТЕО ГРУП ЛТД., внесок — 16000000 грн Read more

Production
Land bank
14038.5 ha - Total land bank
14038.5 ha - Leased land
14038.5 ha - Arable land
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Землі компанії "Аграрні системні технології" максимально розташовані в оптимальних регіонах для дозрівання вирощуваних культур, з огляду на кліматичні умови, рівні вологи та сонячного освітлення.
Дослідження і постійний контроль якості грунту, а також використання збалансованих мінеральних добрив і засобів захисту рослин дозволяють нам вирощувати зернові культури найвищої якості, що відповідають найсуровішим світовим стандартам.
Інвестуючи в українське землеробство значні ресурси, ми використовуємо виключно сучасний посівний матеріал від світових лідерів – кращі гібриди кукурудзи і новітні сорти сої, що дозволяє досягти оптимальної врожайності та високої якості.
Динамічно розвиваючись, компанія нарощує свій земельний банк. Одним з основних принципів збільшення площі оброблюваних земель є відсутність вибіркової оренди землі. Ми працюємо практично з будь-якими ґрунтами, а в разі їхньої «занедбаності», проводимо рекультивацію, відновлюючи продуктивність землі.

Компанія «Аграрні системні технології» реалізує комплексну програму по створенню сучасних елеваторних потужностей для зберігання власного врожаю.
Незважаючи на внутрішні й зовнішні потрясіння в Україні, ми не відмовляємося від вивчення можливостей подальшого зростання. А в інвестиційних планах компанії на найближчі роки – будівництво нових потужних елеваторів.

У компанії вже зараз використовуються найсучасніші технології вирощування та переробки зерна. На наших землях працює виключно нова високоефективна сільськогосподарська техніка провідних західних виробників.
Крім цього ми приділяємо велике значення інвестиціям у розвиток нових напрямків переробки зерна.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "А.С.Т."
Cod: 03568089
Director: Неміровченко Нил Анатолійович
VAT: 035680806044


1053