СТОВ "ДНІПРО" (681.9 ha)

    0/0
company-picture

Main activity: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

СТВО "Дніпро" - лудер за врожайністю в своєму регіоні.
Вирощує зерно, пшеницю, ячм...

, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) УЧАСНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАЇНА" (32267295)- СТОВ "ТАВРІЙСЬКА ПЕРСПЕКТИВА" (23524131)- БАРАХ ІРИНА ВАСИЛІВНА,(),-, УКРАЇНА, ХЕРСОНСЬКА ОБЛ, М. ХЕРСОН, ПЛОЩА СВОБОДИ, БУДИНОК 4,КВАРТИРА 20., внесок — 0 грн, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРАЇНА", внесок — 5536083 грн Read more

Production
Land bank
681.9 ha - Total land bank
681.9 ha - Leased land
681.9 ha - Arable land
Trading Interest
COMPANY PROFILE

З часів народження нашої компанії і до сьогодні ми пройшли величезний тернистий шлях становлення і розвитку. В нашій компанії працює команда високопрофесійних спеціалістів, які постійно знаходяться в пошуку нових методів виробництва, розширення діяльності, вдосконалення системи контролю якості насіння, нових здобутків та перемог.

Високі показники врожайності та якості сільськогосподарських культур на підприємстві досягаються на оброблюваних орендованих землях сільськогосподарського призначення завдяки вдосконаленню новітніх інтенсивних технологій, посіву найкращого насіння провідних світових компаній, виробників насіння, а також використання новітньої техніки та ґрунтообробних знарядь імпортного виробництва.

Правильна зміна культур, в залежності від зони їх вирощування, дозволяє повніше використовувати потенціал ґрунтово-кліматичних зон вирощування і внесених добрив, успішніше вести боротьбу з бур`янами, шкідниками та збудниками хвороб, зменшуючи їх шкідливий вплив на культурні рослини. Обробіток різноманітних культур в сівозміні забезпечує їм кращі фітосанітарні умови, захищає ґрунт від ерозії, дозволяє збільшувати в ній запас гумусу і покращувати її фізичні властивості.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: СТОВ "ДНІПРО"
Cod: 03784887
Status: зареєстровано
Director: Зеленчук Андрій Васильович
VAT: 037848821175
Adress 1: 74230, Херсонська обл., Нововоронцовський район, село Михайлівка, ВУЛИЦЯ ЛЕОНТІЇВСЬКА, будинок 40


32.6531

46.2825

1124