ПП ПФ "КОНТУР"

    4/1
company-picture

Main activity: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

Компания закупает зе...

, Мігур Ігор Олександрович, внесок — 510 грн, Гончар Олена Олександрівна, внесок — 490 грн Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Компанія КОНТУР була створена в 1998 році. Протягом цих років працює, як одна з провідних компаній експорту товарів з України.
Експорт зернових культур є нашим пріоритетом, проте, постійні партнери вже знають, що ми індивідуально підходимо до потреб ринку і готові гнучко змінювати асортимент продукції, що реалізовується.На даний момент, в основний спектр експорту компанії КОНТУР входить зерно пшениці, ячменю, кукурудзи і соєві боби. Ми також працюємо з іншими культурами.
З метою забезпечення наших торгових партнерів товарами, відповідно обумовленим вимогам, ми вибираємо найбільш надійних постачальників і працюємо з ними безпосередньо. Компанія КОНТУР має дуже тісні взаємини з господарствами по всій країні, щоб забезпечити наших клієнтів товаром вищої якості.Тільки перевірені перевізники забезпечують своєчасні поставки по наших контрактах, як по території України, так і в разі вчинення поставок безпосередньо в держави клієнтів-імпортерів.
Компанія Контур постійно розвивається, і розробила спеціальну програму консалтингових послуг під назвою «Експорт - бізнес без кордонів». «Експорт - бізнес без кордонів» - перша на ринку України експортна програма, повністю побудована на практичному досвіді і з практичним виконанням наших фахівців. Більш детальну інформацію, Ви можете дізнатися на сайті з розділу Консалтингові послуги.
Для забезпечення безперервності і комерційної діяльності, для можливості продажів і утримання існуючих клієнтів на міжнародному ринку, найближчим часом Компанія Контур планує отримати сертифікат GMP + В1.
Головний офіс знаходиться в місті Умань. Крім того у компанії є представництва в 10 областях України. Представники компанії КОНТУР направляються для контролю якості продукції і спостереження за швидкістю відвантаження до локальних господарств, транспортних вузлів і накопичувальним сховищ.

За успіхом нашої компанії стоять професіонали, які досконало знають свою справу.
Гнучкість, надійність і оперативність - запорука нашого успіху.
Ми завжди відкриті для пропозицій і раді співпраці.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ПП ПФ "КОНТУР"
Cod: 30065664
Status: зареєстровано
Director: Бондаренко Олександр Георгійович
VAT: 300656623059
Adress 2: 20301, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 29

30.2154

48.7699

176