ПП ПФ "КОНТУР"
    4/1

Main Information

Код ЄДРПОУ

30065664

Директор

МІГУР ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПДВ платник

Земельний банк

-

Дочірні Компанії

0

Експорт

company-picture

Company Trading Summary

Добрива Насіння+

0

Агро Продукція

0 (Купити)

0 (Продати)

Сільгосп Послуги

0

Торгові інтереси
Плани на наступний рік
Немає Планів на наступний рік

Компанія КОНТУР була створена в 1998 році. Протягом цих років працює, як одна з провідних компаній експорту товарів з України.
Експорт зернових культур є нашим пріоритетом, проте, постійні партнери вже знають, що ми індивідуально підходимо до потреб ринку і готові гнучко змінювати асортимент продукції, що реалізовується.На даний момент, в основний спектр експорту компанії КОНТУР входить зерно пшениці, ячменю, кукурудзи і соєві боби. Ми також працюємо з іншими культурами.
З метою забезпечення наших торгових партнерів товарами, відповідно обумовленим вимогам, ми вибираємо найбільш надійних постачальників і працюємо з ними безпосередньо. Компанія КОНТУР має дуже тісні взаємини з господарствами по всій країні, щоб забезпечити наших клієнтів товаром вищої якості.Тільки перевірені перевізники забезпечують своєчасні поставки по наших контрактах, як по території України, так і в разі вчинення поставок безпосередньо в держави клієнтів-імпортерів.
Компанія Контур постійно розвивається, і розробила спеціальну програму консалтингових послуг під назвою «Експорт - бізнес без кордонів». «Експорт - бізнес без кордонів» - перша на ринку України експортна програма, повністю побудована на практичному досвіді і з практичним виконанням наших фахівців. Більш детальну інформацію, Ви можете дізнатися на сайті з розділу Консалтингові послуги.
Для забезпечення безперервності і комерційної діяльності, для можливості продажів і утримання існуючих клієнтів на міжнародному ринку, найближчим часом Компанія Контур планує отримати сертифікат GMP + В1.
Головний офіс знаходиться в місті Умань. Крім того у компанії є представництва в 10 областях України. Представники компанії КОНТУР направляються для контролю якості продукції і спостереження за швидкістю відвантаження до локальних господарств, транспортних вузлів і накопичувальним сховищ.

За успіхом нашої компанії стоять професіонали, які досконало знають свою справу.
Гнучкість, надійність і оперативність - запорука нашого успіху.
Ми завжди відкриті для пропозицій і раді співпраці.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.

30.2154

48.7699