ПП"МІНЕРАЛІЗ"

    0/0
company-picture

Main activity: 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами

ПП "Мінерпліз" входить в ГК “УкрТехноФос”, яка з 2006 року – один з найбільших націона...

Провотар Галина Іванівна, внесок — 2 000 000 грн, 100% Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

ПП "Мінерпліз" входить в ГК “УкрТехноФос”, яка з 2006 року – один з найбільших національних експортерів сільгосппродукції до країн Євросоюзу. Маючи велику базу сільгоспвиробників, що використовують наші добрива, ми постійно розміщуємо замовлення на вирощування культур, які потрібні нашим зарубіжним Партнерам.

Головна стратегія “УкрТехноФос” на експортному ринку – довгострокові партнерські відносини з Клієнтом – забезпечує постійне нарощування обсягів та розширення географії продажу. Наш досвід та система контролю якості – гарантія надійності для наших Покупців.

Група компаній «УкрТехноФос» заснована у 2000 році. Відтоді підприємство здійснює свою діяльність у декількох напрямках:

виробництво та реалізація мінеральних добрив (традиційні добрива, тукосуміші, амоній сульфат гранульований, NPK в одній гранулі, NPK без вмісту хлору);
торгівля сільськогосподарською продукцією на ринках ЄС (гірчиця, просо, горох, льон, сорго, пшениця твердих сортів, гречка, жито, ячмінь, вика, люпин, квасоля, чечевиця, розторопша, соняшник, малина, коріандр, кріп, петрушка, часник).
Ми виробляємо добрива на власних виробничих базах, які стратегічно розташовані у декількох регіонах України: у Південно-Східному (смт. Божедарівка Дніпропетровська область), у Центральному (с. Жадани, Вінницька область) і Західному (с. Городок, Рівненська область, с. Нова Любомирка, Рівненська область та с. Козин, Рівненська область).

Власні акредитовані лабораторії дозволяють контролювати якість продукції на кожному етапі виробництва та переробки сільськогосподарських культур та мінеральних добрив. Таким чином сільськогосподарська продукція контролюється на кожному етапі переробки (первинна очистка, очистка на оптичній машині (“Alpha Scan”), яка дозволяє очищати продукцію до преміум якості). Спеціалізована лабораторія по виробництву мінеральних добрив здійснює контроль як вхідної сировини, так і готової продукції. Наші висококваліфіковані працівники постійно працюють над розробкою нових мінеральних добрив, що дає можливість задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Діяльність та сільськогосподарська продукція ексклюзивного дистриб’ютора ПП «Мінераліз» знаходиться під контролем Органік Стандарт (ОС) Україна. Продукти рослинництва, що не піддавалися переробці сертифіковані згідно вимог Стандарту з органічного виробництва та переробки, еквівалентного стандартам ЄС, що дає змогу розширити напрям діяльності компанії.

На ринку мінеральних добрив України група компаній «УкрТехноФос» добре відома як потужний трейдер традиційних засобів живлення рослин, а також один з найбільших виробників країни тукосумішей і азотно-сіркового добрива гранульованого. На разі підприємство пропонує інноваційні продукти „U●Phos. Ukrainian Fertilizers” TM, які відповідають новітнім вимогам землеробства та науковим інноваціям агрохімічної галузі – комплексні мінеральні добрива, органо-мінеральні добрива гранульовані, а також безхлорні та водорозчинні добрива в одній гранулі, які не мають аналогів в Україні.

Комплексні добрива застосовують під усі види сільськогосподарських та декоративних культур для довготривалого підживлення ґрунту.

Загальне управління підприємством здійснюється з центрального офісу у м. Рівне (Україна). Закупівля сільськогосподарської продукції та реалізація мінеральних добрив організовані через офіційні представництва по всій території країни. Розгалужене складське покриття, виробничі бази у різних регіонах України та добре налагоджене транспортне сполучення з Європою дозволяють нам завжди бути наближеними до клієнта.

Інтереси групи компаній у країнах ЄС представляє уповноважений агент «УкрТехноФос» – компанія Alpari Trading GmbH (Берлін, Німеччина).

Діяльність групи компаній «УкрТехноФос» неодноразово відзначалася національними та регіональними преміями, нагородами, серед яких – «Вища проба», «Європейський вектор», «Лідер галузі», «100 кращих товарів України», «Бурштиновий Меркурій» та ін.

Наша Місія - підтримка людей, що годують населення планети.

Наша Стратегія - популяризація та впровадження наукових методів ведення агробізнесу в Україні.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C2100015500UAHRivne
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Mustard Seeds (White)1000700EURRivne
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Mustard Seeds (yellow)100018000UAHRivne
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C21014000UAHRivne
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ПП"МІНЕРАЛІЗ"
Cod: 37105205
Status: зареєстровано
Director: Супрунюк Юрій Павлович
VAT: 371052017125
Adress 2: 35364, Рівненська обл., Рівненський район, село Грушвиця Друга, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНІЙ ГАЙ, будинок 1А, офіс 1

1382