ПП "АСКОН"

Торгові інтереси
Плани на наступний рік

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОФАЙЛ КОМПАНІЇ

Добрива Насіння+
0
Агро Продукція
0 / 0
Сігосп Послуги
0

Приватне підприємство «Аскон» створене в 1994 роцi.
На сьогоднішній день підприємство має в обробiтку 3890 га ( в тому числi 1240 зрошувальних земель) в Якимiвському районi Запорiзької області та 1460 га в Фастівському районi Київської області.

Починаючи з 2003 року на підприємстві розпочалося відбудовування власної переробки сільськогосподарської продукції, для чого придбали цех по виробництву круп, комбікормовий завод потужністю 11 тисяч тон та млин.
Для виробництва продукції і виконання всіх технологічних операцій в господарстві є достатня виробнича база та технічний потенціал. Підприємство в достатній мірі укомплектоване трудовими ресурсами.
Значна увага на підприємстві приділяється соціальній сфері. Генеральний директор підприємства Новіков Геннадій Володимирович є одним із засновників благодійного дитячого центру «Руки допомоги», в якому займаються та живуть 17 безпритульних дітей, де для них споруджено кімнати для відпочинку та організоване триразове харчування. При центрі функціонує ансамбль «Усмішка». Крім того на балансі підприємства утримуються доросла та юнацька футбольні команди.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
    0/0

Код ЄДРПОУ:
22120822

Директор:
НОВІКОВ ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ПДВ платник:

Земельний банк:

Дочірні Компанії: 0

Експорт:

Украина, Запорізька область, м.Якимівка смт, ул. Центральна, 68/
Показати на мапі
company-picture