ТОВ "АДМ ХМІЛЬНИЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР"

    3/1
company-picture

Main activity: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

В даний час для сільськогосподарських товаровиробників та зернотрейдерів Хмільницький ...

, АЛЬФРЕД С. ТОПФЕР ІНТЕРНЕШЕНАЛ НІДЕРЛАНДИ" Б.В., внесок — 22165778 грн, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДМ ЮКРЕЙН", внесок — 26651 грн Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Публічне акціонерне товариство „Хмільницький елеватор” було засноване ще в довоєнні роки - згідно архівних даних в квітні 1932 року. До 1970 року елеватор називався хлібоприймальним підприємством , а з 1998 р. підприємство є акціонерним товариством.
Протягом останніх років на підприємстві проведені масштабні ремонтні роботи, модернізовано обладнання.

На території підприємства є 9 механізованих складів , елеватор та сушильно – складський комплекс. Загальна місткість елеватора становить 97,3 тис.т. зерна.
На підприємстві встановлено німецьке очисне обладнання: сепаратор – TSA – 154, SMA – 203, сучасні зерносушарки, зокрема: високопродуктивна та екологічно чиста сушарка фірми „Шмідт - Зеегер”. Модернізовані та автоматизовані вітчизняні сушарки ДСП 32х2 от та ДСП – 50. Автоматизована система управління сушильного комплексу.


Cертифікована лабораторія підприємства ПАТ „Хмільницький елеватор” оснащена усіма необхідними приладами для роботи по визначенню показників якості зерна. Для відбіру аналізів тут використовується високоточний пробовідбірник „Racoraf.”


В даний час для сільськогосподарських товаровиробників та зернотрейдерів елеватором надаються такі послуги : приймання, збереження, сушка, очистка, навантаження продукції на автомобільний та залізничний транспорт.


Підприємство співпрацює з сільгоспвиробниками Хмільницького, Літинського, Калинівського, Козятинського районів, а також з іншими районами Вінницької, Хмільницької і Житомирської областей.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "АДМ ХМІЛЬНИЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР"
Cod: 00953295
Status: зареєстровано
Director: Чередніченко Олександр Миколайович
VAT: 009532902236
Adress 1: 22000, Вінницька обл., місто Хмільник, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 26


Company's news: