Мироновский Хлебопродукт
    0/0

Main Information

Код ЄДРПОУ

25412361

Директор

КОСЮК ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ПДВ платник

Земельний банк

-

Дочірні Компанії

0

Експорт

company-picture

Company Trading Summary

Добрива Насіння+

0

Агро Продукція

0 (Купити)

0 (Продати)

Сігосп Послуги

0

Торгові інтереси
Плани на наступний рік
га га

МХП - вертикально інтегрована компанія. Наша унікальна і стійка модель бізнесу дозволяє контролювати собівартість виробленої продукції.


Юрій Косюк виступив ініціатором заснування АТЗТ «Миронівський хлібопродукт». Компанія отримала контрольний пакет акцій у ВАТ «Миронівський завод з виготовлення круп і комбікормів» («ЗВКК») і стала одним з провідних зерноторгових підприємств України.

MХП обробляє один з найбільших земельних банків в Україні: близько 370 тис. га в Сумській, Київській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та інших областях. МХП вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю та ріпак. Кукурудза й насіння соняшнику використовуються на комбікормових заводах МХП, пшениця, ріпак, соя та інші культури продаються третім особам.

Завдяки використанню передових технологій, інтенсивним інвестиціям, використанню найкращих світових практик обробки землі, сильній команді менеджменту і правильному географічному місцю розташування земель (оптимальна кількість опадів, якість землі тощо), показники ефективності обробки землі, а саме: EBITDA на 1 га і врожайність – набагато перевищують середні показники по Україні.

Вирощування власних зернових – один з найважливіших компонентів інтегрованої бізнес-моделі МХП. Зернові власного виробництва використовуються для виготовлення комбікормів для птиці і ВРХ. Виробництво сільськогосподарських культур дає нам можливість задовольнити 100% наших потреб і підтримувати жорсткий контроль за біологічною безпекою та якістю. Експорт зернових приносить компанії додатковий прибуток у формі валютної виручки, що в «натуральний» спосіб хеджує ризик волатильності валют.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.

30.4939

50.3517