Крупозавод «Озерянка»

Торгові інтереси
Плани на наступний рік

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОФАЙЛ КОМПАНІЇ

Добрива Насіння+
0
Агро Продукція
0 / 0
Сігосп Послуги
0

Крупозавод «Озерянка» виготовляє крупи: гречану, пшеничну, ячневу, перлову, рис круглозернистий та кутю на власних виробничих потужностях.

Чотири фасувальні лінії дозволяють запакувати до 50 тис. пачок протягом зміни (70-100 пачок/хв.). Склади підприємства зберігають до 700 т. готової продукції. Виробнича потужність крупозаводу «Озерянка»: переробка 45 тонн зерна за добу.

Виробництво крупи ТМ «Зерновита» орієнтоване на відбірні сорти зернових. Ми закуповуємо сировину лише у надійних постачальників, якість сировини яких перевірена довгими роками співпраці

Власна сертифікована лабораторія згідно державної системи сертифікації УкрСЕПРО здійснює контроль якості зерна на всіх етапах виробничого процесу: закупівля сировини, технологічна обробка зерна, фасування та зберігання готової продукції на складах.

Сучасна технологія виробництва дозволяє зберегти в крупі ТМ «Зерновита» максимум корисних речовин: природніх вітамінів, мінералів та амінокислот.
Крупи не містять ГМО, пестицидів, залишків агрохімікатів та інших шкідливих речовин, що підтверджено всіма необхідними гігієнічними висновками.
Дотримання технології виробництва підтверджено на упаковці знаком відповідності продукції нормам українського стандарту якості.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
    0/0

Код ЄДРПОУ:
31049994

Директор:
ПЛІЩУК ЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА

ПДВ платник:

Земельний банк:

Дочірні Компанії: 0

Експорт:

Украина, Вінницька область, м.Озерянка село, , /
Показати на мапі
company-picture