Коляр
    4/2

Main Information

Код ЄДРПОУ

36321434

Директор

ДАНЧУК МИКОЛА БОГДАНОВИЧ

ПДВ платник

Земельний банк

-

Дочірні Компанії

0

Експорт

company-picture

Company Trading Summary

Добрива Насіння+

0

Агро Продукція

0 (Купити)

4 (Продати)

Сігосп Послуги

0

Торгові інтереси
Плани на наступний рік
Немає Планів на наступний рік

ТОВ «КОЛЯР» - компанія, яка успішно працює на ринку сільськогосподарської продукції України і міжнародному ринку. Ми здійснюємо експортні поставки товарів українського походження: зернових, бобових, олійних культур, лікарських рослин, насіння для корму птахів, спецій, круп, овочів, масел і т.д. Наша компанія активно співпрацює з великою кількістю провідних українських виробників сільськогосподарської продукції, елеваторами, зернопереробними підприємствами, комбікормовий завод, масло-жировими комбінатамі.Наша продукція відвантажується в ряд країн Європи та Азії. Зокрема, в Німеччину, Австрію, Нідерланди, Італію, Іспанію, Польщу, Чехію, Угорщину, Сербію, Болгарію, Туреччину, Ірак, Російську Федерацію, Республіку Білорусь та інші країни.

Доставка наших товарів здійснюється будь-яким видом транспорту, як, наприклад: вагонів-зерновозів, морськими контейнерами, вантажними автомобілями. Ми забезпечуємо упаковки продукції в різні види тари (поліпропілен / паперові мішки, біг-беги, бочки) або насипом, в залежності від вимог наших покупців.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому поставляємо товари тільки високої якості. Ми завжди здійснюємо ретельний відбір кращих товарів, проводимо постійні перевірки якості в незалежних акредитованих лабораторіях.

ТОВ «КОЛЯР» є дійсним членом Торгово-промислової палати України.

НАША МЕТА: Бути кращою українською компанією-експортером, яка поставляє сільськогосподарську продукцію високої якості, за конкурентними цінами, чітко дотримуватися умов і термінів поставок.

НАША КОМАНДА: Колектив нашої компанії - це висококваліфіковані фахівці в сфері торгівлі сільськогосподарською продукцією, міжнародної торгівлі, логістиці, які постійно вивчають і досліджують ринок, мають багаторічний досвід практичної діяльності. Наша команда завжди знайде оптимальне взаємовигідне рішення для максимального задоволення потреб і вимог наших партнерів по бізнесу. Наше кредо - чесність, порядність і прозорість у всьому, що ми робимо.

ІНТЕРЕСИ: ТОВ «КОЛЯР» зацікавлене в налагодженні плідної співпраці з новими і подальшому розвитку співпраці з нашими постійними бізнес-партнерами в Україні, які займаються вирощуванням, переробкою, зберіганням продукції рослинництва. Ми, також, зацікавлені в розвитку взаємовигідних відносин з нашими постійними і новими клієнтами за кордоном, які мають інтерес у закупівлях української сільськогосподарської, продовольчої та промислової продукції. Наша компанія відкрита для обговорення та зацікавлена у втіленні нових перспективних інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток української економіки.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріБОБОВІ - Нут20017000UAHІвано-Франківська
СтаріОВЕС - Фураж2006000UAHІвано-Франківська
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Насіння льону олійного (харч)20015000UAHІвано-Франківська
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31005300UAHЛьвівська
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.

24.7021

48.9191