ТОВ "КОЛЯР"

    4/2
company-picture

Main activity: 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

компанія співпрацює з виробниками сільськогосподарської продукції, елеваторами, зерноп...

, Романишин Василь Романович, внесок — 170000 грн, Данчук Микола Богданович, внесок — 297500 грн, Грещук Ярослав Олегович, внесок — 382500 грн Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

ТОВ «КОЛЯР» - компанія, яка працює на ринку сільськогосподарської продукції України і міжнародному ринку. Ми здійснюємо експортні поставки товарів українського походження: зернових, бобових, олійних культур, лікарських рослин, насіння для корму птахів, спецій, круп, овочів, масел і т.д. Наша компанія активно співпрацює з великою кількістю провідних українських виробників сільськогосподарської продукції, елеваторами, зернопереробними підприємствами, комбікормовий завод, масло-жировими комбінатамі.Наша продукція відвантажується в ряд країн Європи та Азії. Зокрема, в Німеччину, Австрію, Нідерланди, Італію, Іспанію, Польщу, Чехію, Угорщину, Сербію, Болгарію, Туреччину, Ірак, Російську Федерацію, Республіку Білорусь та інші країни.

Доставка наших товарів здійснюється будь-яким видом транспорту, як, наприклад: вагонів-зерновозів, морськими контейнерами, вантажними автомобілями. Ми забезпечуємо упаковки продукції в різні види тари (поліпропілен / паперові мішки, біг-беги, бочки) або насипом, в залежності від вимог наших покупців.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому поставляємо товари тільки високої якості. Ми завжди здійснюємо ретельний відбір кращих товарів, проводимо постійні перевірки якості в незалежних акредитованих лабораторіях.

ТОВ «КОЛЯР» є дійсним членом Торгово-промислової палати України.

НАША КОМАНДА: Колектив нашої компанії - це висококваліфіковані фахівці в сфері торгівлі сільськогосподарською продукцією, міжнародної торгівлі, логістиці, які постійно вивчають і досліджують ринок, мають багаторічний досвід практичної діяльності. Наша команда завжди знайде оптимальне взаємовигідне рішення для максимального задоволення потреб і вимог наших партнерів по бізнесу. Наше кредо - чесність, порядність і прозорість у всьому, що ми робимо.

ІНТЕРЕСИ: ТОВ «КОЛЯР» зацікавлене в налагодженні плідної співпраці з новими і подальшому розвитку співпраці з нашими постійними бізнес-партнерами в Україні, які займаються вирощуванням, переробкою, зберіганням продукції рослинництва. Ми, також, зацікавлені в розвитку взаємовигідних відносин з нашими постійними і новими клієнтами за кордоном, які мають інтерес у закупівлях української сільськогосподарської, продовольчої та промислової продукції. Наша компанія відкрита для обговорення та зацікавлена у втіленні нових перспективних інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток української економіки.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBEANs -nonSoya - ChickPeas - Cicer arietinum20017000UAHIvano-Frankivsk
OldOATS - Oats C4 Feeding2006000UAHIvano-Frankivsk
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Lineseeds20015000UAHIvano-Frankivsk
OldBARLEY - Feeding Barley1005300UAHLviv
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "КОЛЯР"
Cod: 36321434
Status: зареєстровано
Director: Данчук Микола Богданович
VAT: 363214309151
Adress 2: 76018, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ, будинок 40, квартира 17

24.7021

48.9191

1