ФГ "АДЕЛАЇДА"

Торгові інтереси
Плани на наступний рік

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОФАЙЛ КОМПАНІЇ

Добрива Насіння+
0
Агро Продукція
0 / 0
Сігосп Послуги
0

Фермерське господарство «Аделаїда» створено 25 серпня 1992р. на території Чулаковского сільської ради (Україна, Херсонська область, Голопристанський район, село Чулаківка).

Спочатку в обробці фермерського господарства перебувало 48 гектарів орних і богарних земель. У 1998 році 32 людини передали фермерському господарству свої земельні паї, загальною площею орних земель 128 га.
Надалі щорічно за рахунок оренди земельних паїв господарство збільшувало землю в обробці.

На березі річки Конка знаходиться елеватор господарства, який займається прийманням, доробкою, зберіганням і завантаженням на автотранспорт і баржі зернових і олійних культур, як власного виробництва, так і продукції, що надається, загальним об'ємом на 10 тис тонн.

У господарства є свої складські приміщення для зберігання зерна, тракторні бригади, химсклад з аеродромом, упорядковані автогаражи, картоплесховища на 12,5 тис. т, електронні вагові, цехи для передпродажної підготовки картоплі.

16 травня 2013 в рамках церемонії нагородження "Аграрна Еліта України" серед 100 найкращих аграрних компаній ФГ «Аделаїда» здобуло перемогу у номінації «Нарощування експорту».

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
Нічого не знайдено.
    0/0

Код ЄДРПОУ:
14136795

Директор:
РИБАЛКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

ПДВ платник:

Земельний банк:

Дочірні Компанії: 0

Експорт:

Украина, Херсонська область, м.Чулаківка, ул. Дорожна, 1/
Показати на мапі
company-picture