ДП ДГ "ПЕРШЕ ТРАВНЯ" ВОЛИНСЬКОЇ ДСГДС НААН (1336.98 ha)

    0/0
company-picture

Main activity: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

Власники на 03 жовтня 2019 НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ Засновник, 4,4... Read more

Production
Land bank
1336.98 ha - Total land bank
1140.61 ha - Arable land
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Дослідна станція створю сорти озимого жита для зони Полісся: Волинське білозерне, Лучанка, Добриня. Сучасні сорти озимого жита Паллада та Ірина характеризуються високою морозо- і зимостійкістю, толерантністю до ураження хворобами, екологічною пластичністю і впроваджуються в багатьох областях України.

Із застосуванням нових досягнень селекції в інституті виведено 9 сортів ярого ячменю з високою врожайністю та відмінними пивоварними якостями. Це зокрема, Вегетативний 3, Волинський пивоварний, Боратинський, Зеніт, Стирський, Світязь, Карат, які знайшли своє застосування на полях Західного регіону.

Загальне визнання серед виробничників отримали високоврожайні сорти жовтого кормового люпину Рокинський 58, Волинський 1, Волинський 82, Надійний, Прип’ятський, Гетьман, Світязь. Сорт Прип’ятський зайняв перше місце в Державному сортовипробуванні по стійкості на фузаріозному фоні. Сорт Світязь визнаний Національним стандартом України.

Волинська ДСГДС є ініціатором широкого впровадження на Поліссі перспективної культури – озимого тритикале. В результаті плідної співпраці по вивченню нових селекційних сортозразків та ліній озимого тритикале відділом рослинництва спільно з Інститутом землеробства та Миронівським інститутом пшениць ім. В.М.Ремесла виведено і районовано нові високоврожайні сорти тритикале Тандем, Поліський 7, Поліський кормовий, Ратне, АДМ-9, Шаланда.

Лабораторією землеробства розроблено раціональні системи обробітку ґрунтів під основні с.-г. культури, закладено основи побудови сівозмін для Західного Полісся і Лісостепу, доведено ефективність використання сидератів, встановлено переваги двофазного обробітку ґрунту, відпрацьовано агротехнічні прийоми підвищення родючості ґрунтів, удосконалено ґрунтозахисну систему землеробства з контурно-меліоративною організацією території, яка забезпечує захист ґрунту від ерозійних процесів та ріст урожайності с.-г. культур.

Науковцями лабораторії агрохімії проведено значні дослідження з обстеження ґрунтів, визначення їх родючості і рівня кислотності, розроблено і впроваджено системи удобрення основних с.-г. культур в сівозмінах Полісся та Західного Лісостепу, встановлена ефективність різних видів добрив. Довготривалий стаціонарний дослід (з 1966р.) з питань вивчення систем удобрення на дерново-підзолистих супіщаних ґрунтах Західного Полісся сертифіковано Англією і включено в сітку стаціонарних дослідів Європи із занесенням в Єврокаталог.

Розроблено систему експлуатації осушуваних торфових ґрунтів, що дозволяє не тільки підвищити урожайність культур але й зберегти та відтворити родючість органогенних ґрунтів, стабілізувати екологічну ситуацію агроландшафтів Полісся.

Розроблені і впроваджуються у виробництво новітні ресурсозберігаючі технології основних с.-г. культур Західного Полісся та Лісостепу України. Волинська аграрна наука плідно працює над розв’язанням проблем льоносіяння.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ДП ДГ "ПЕРШЕ ТРАВНЯ" ВОЛИНСЬКОЇ ДСГДС НААН
Cod: 00729310
Status: зареєстровано
Director: Нікітін Володимир Якович
VAT: 7293103138
Adress 1: 45150, Волинська обл., Рожищенський район, село Копачівка


1560