Торги

-

Заявки

0

Пропозиції

0

ПДВ

Export

Интересы компании

«ТД Асторг»  є аграрним підприємством, яке спеціалізується на реалізації та переробці сільськогосподарської продукції  

Професійна діяльність нашого холдингу включає наступні напрямки:

Торгівля зерновими

Торгівля маслічними

Торгівля шротами та маслами

Експорт сільськогосподарської продукції

Переробка м'ясопродуктів

Оптова та роздрібна торгівля м'ясопродуктами

 

Географія нашої діяльності охоплює країни СНД, Європи, Близького Сходу, Південно-Східної Азії, а також країни Африканського континенту

Аграрна продукція, яку пропонує «ТД Асторг», вирощується в екологічно чистих регіонах України з використанням інноваційних технологій орієнтованих на виробництво високоякісних сільськогосподарських культур, що відповідають міжнародним стандартам.

Управління холдінгом  здійснюється з центрального офісу в Києві, компанія також має розгалужену мережу представництв по Україні.

Менеджери холдингу формують багатопрофільну команду професіоналів, в тому числі експертів у галузі міжнародної торгівлі, маркетингу та логістики, які тісно співпрацюють з глобальною мережею фахівців.

Професійні якості нашої команди дозволяють вирішувати питання будь-якої складності в найкоротші терміни і максимально ефективно, з урахуванням інтересів і потрібної партнерів і клієнтів.

Наше постійне прагнення до підвищення ефективності бізнесу і його відповідності високим  світовим стандартам дозволяє нам впевнено заявити про себе як про надійного, професійному та сумлінному  партнері.

 

 

    0/0

Асторг ТД

ЄДРПОУ: 36798200

Директор: ПОЛУПАН СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА

30.5797

50.5174

Украина, Київська область, м.Київ, вулиця Кутузова, 13/

Показати на мапі

Активность: 22.01.2018