Торги

-

Заявки

0

Пропозиції

0

ПДВ

Export

Интересы компании

  Агрохолдинг обробляє землі у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській і Рівненській областях. Компанія має значний досвід у сільгоспвиробництві, який її співробітники вміло поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та сільськогосподарської техніки, а також з ефективним всебічним і раціональним використанням природних та земельних ресурсів.

До складу Агрохолдингу входить сім елеваторів загальною потужністю близько 600 тис. тонн.

Найбільші елеватори «МРІЇ» розташовані в смт. Козова, м. Борщів, с. Деренівка. Загальна потужність «банок» кожного з них складає 105 тис. тонн. Тут зберігається зерно кукурудзи, пшениці, ріпаку, соняшнику і сої.

Завод з обробки та виведення насіння розташований у м. Хоростків (Тернопільська область) обробляє 300 тонн високоякісного насіння на день, при цьому чистота насіння сягає 99,8%. Збереження насіння забезпечують сховища загальною місткістю 70 тис. тонн. Таким чином, «МРІЯ» зменшує свою залежність від зовнішніх постачальників, контролює якість продукції, а також отримує можливість знижувати ціни.

На чотирьох фермах «МРІЇ» утримується 1200 корів та 1500 голів молодняка.

Найбільша з ферм розташована в селі Подвірне (Чернівецька область), а три інші — в селах Боднарівка, Сирватинці, Скіпче (Хмельницька область).

    0/0

Агрохолдінг Мрія (ТОВ "МРІЯ ТРЕЙДИНГ")

ЄДРПОУ: 39675472

Директор: ЧЕРНЯВСЬКИЙ САЙМОН ЛЕО ВІЛЬЯМ

Украина, Вінницька область, м.Тернопіль, ул. Винниченка, 8/

Показати на мапі

Активность: 22.01.2018