ТОВ "АГРО ФОНД"

Торгові інтереси
Плани на наступний рік

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОФАЙЛ КОМПАНІЇ

Добрива Насіння+
0
Агро Продукція
5 / 2
Сігосп Послуги
0

ТОВ “АГРО ФОНД” - одна з провідних компаній, яка займається повним циклом виробництва кормів та кормових добавок. Місія компанії полягає в наданні покупцю кормів кращої якості, які відповідають найвищим європейським стандартам.

Наша компанія утримує лідируючі позиції по постачанні кормів та кормових добавок клієнтам на території України та Європи.

На сьогоднішній день «Агро Фонд» налічує понад 15 000 га землі, розташованої в західній частині України.

Насіння найвищої якості є ключем до високих врожаїв, ось чому “АГРО ФОНД” завжди на крок попереду часу і дає своїм споживачам тільки кращі рішення, насіння і технічну підтримку.

У зв'язку зі зміною клімату у світі, ми орієнтуємося на впровадження технології збереження вологи. Ми завжди йдемо поряд з технічними і агро-технологічними інноваціями.

Найкраще має бути у всьому, тому “АГРО ФОНД” використовує тільки найкращі та сучасні техніку та обладнання, щоб забезпечити вищу якість насіннєвого матеріалу. На сьогоднішній день ми використовуємо високотехнологічне обладнання. Весь процес повністю автоматизований.

На базі ТОВ “АГРО ФОНД” працює лабораторія, яка займаються дослідженням кукурудзи, пшениці, ячменю а так само селекцією. Співробітники лабораторії - провідні вчені в сільськогосподарській галузі, що мають докторський ступінь.

ТОВ “АГРО ФОНД” надає кращі рішення для зберігання в складах, які відповідають стандартам класу А, придатних для зберігання засобів захисту рослин та кормів.

Компанія має сучасний логістичний центр, що забезпечує швидкість і зручність в своєчасному отриманні готового рішення по відвантаженню продукції для наших клієнтів.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріКУКУРУДЗА - Кукурудза Кормова10004700UAHВолинська
СтаріКУКУРУДЗА - Кукурудза Кормова10004700UAHТернопільська
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріКУКУРУДЗА - Кукурудза Харчова30005100UAHТернопільська
СтаріПШЕНИЦЯ - Пшениця Клас63505500UAHЛьвівська
СтаріКУКУРУДЗА - Кукурудза Кормова30005100UAHТернопільська
СтаріПШЕНИЦЯ - Пшениця Клас63505500UAHЛьвівська
СтаріКУКУРУДЗА - Кукурудза Кормова30005100UAHТернопільська
    0/0

Код ЄДРПОУ:
39137820

Директор:
МИГАЛЬ ІВАН БОГДАНОВИЧ

ПДВ платник:

Земельний банк:

Дочірні Компанії: 0

Експорт:

Украина, Волинська область, м.Звиняче село, ул. Привокзальна, 17/
Показати на мапі
company-picture