ТОВ "АГРО ФОНД"
    0/0

Main Information

Код ЄДРПОУ

39137820

Директор

МИГАЛЬ ІВАН БОГДАНОВИЧ

ПДВ платник

Земельний банк

-

Дочірні Компанії

0

Експорт

company-picture

Company Trading Summary

Добрива Насіння+

0

Агро Продукція

6 (Купити)

2 (Продати)

Сільгосп Послуги

0

Торгові інтереси
Плани на наступний рік
Немає Планів на наступний рік

ТОВ “АГРО ФОНД” - одна з провідних компаній, яка займається повним циклом виробництва кормів та кормових добавок. Місія компанії полягає в наданні покупцю кормів кращої якості, які відповідають найвищим європейським стандартам.

Наша компанія утримує лідируючі позиції по постачанні кормів та кормових добавок клієнтам на території України та Європи.

На сьогоднішній день «Агро Фонд» налічує понад 15 000 га землі, розташованої в західній частині України.

Насіння найвищої якості є ключем до високих врожаїв, ось чому “АГРО ФОНД” завжди на крок попереду часу і дає своїм споживачам тільки кращі рішення, насіння і технічну підтримку.

У зв'язку зі зміною клімату у світі, ми орієнтуємося на впровадження технології збереження вологи. Ми завжди йдемо поряд з технічними і агро-технологічними інноваціями.

Найкраще має бути у всьому, тому “АГРО ФОНД” використовує тільки найкращі та сучасні техніку та обладнання, щоб забезпечити вищу якість насіннєвого матеріалу. На сьогоднішній день ми використовуємо високотехнологічне обладнання. Весь процес повністю автоматизований.

На базі ТОВ “АГРО ФОНД” працює лабораторія, яка займаються дослідженням кукурудзи, пшениці, ячменю а так само селекцією. Співробітники лабораторії - провідні вчені в сільськогосподарській галузі, що мають докторський ступінь.

ТОВ “АГРО ФОНД” надає кращі рішення для зберігання в складах, які відповідають стандартам класу А, придатних для зберігання засобів захисту рослин та кормів.

Компанія має сучасний логістичний центр, що забезпечує швидкість і зручність в своєчасному отриманні готового рішення по відвантаженню продукції для наших клієнтів.

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова10004700UAHВолинська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова10004700UAHТернопільська
Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріВисівки Пшеничні - Кормові1003000UAHВінницька
СтаріКУКУРУДЗА - Харчова30005100UAHТернопільська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас63505500UAHЛьвівська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова30005100UAHТернопільська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас63505500UAHЛьвівська
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова30005100UAHТернопільська
Нічого не знайдено.
Нічого не знайдено.