ТОВ "АГРО ФОНД" ( ha)

    0/0
company-picture

ТОВ “Агро Фонд” є одним з найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, соняшник та ін.). У міру свого розвитку підприємство планомірно розширює географію та масштаби виробничої діяльності. Високі показники врожайності та якості сільськогосподарських культур на підприємстві досягаються на оброблюваних орендованих землях сільськогосподарського призначення завдяки вдосконаленню новітніх інтенсивних технологій, посіву найкращого насіння провідних світових компаній, виробників насіння, а також використання новітньої техніки та ґрунтообробних знарядь імпортного виробництва.

Продаж зерна від виробника.
В наявності : зерно пшениці, ячменю, вівса,кукурудзи,сої, гороху, гречки.
зерно- 2-6 класу . Проводимо доставку по Україні.


Trading Interest
Plans Next Year
There are no plans for next year
COMPANY PROFILE

ТОВ “АГРО ФОНД” - одна з провідних компаній, яка займається повним циклом виробництва кормів та кормових добавок. Місія компанії полягає в наданні покупцю кормів кращої якості, які відповідають найвищим європейським стандартам.

Наша компанія утримує лідируючі позиції по постачанні кормів та кормових добавок клієнтам на території України та Європи.

На сьогоднішній день «Агро Фонд» налічує понад 15 000 га землі, розташованої в західній частині України.

Насіння найвищої якості є ключем до високих врожаїв, ось чому “АГРО ФОНД” завжди на крок попереду часу і дає своїм споживачам тільки кращі рішення, насіння і технічну підтримку.

У зв'язку зі зміною клімату у світі, ми орієнтуємося на впровадження технології збереження вологи. Ми завжди йдемо поряд з технічними і агро-технологічними інноваціями.

Найкраще має бути у всьому, тому “АГРО ФОНД” використовує тільки найкращі та сучасні техніку та обладнання, щоб забезпечити вищу якість насіннєвого матеріалу. На сьогоднішній день ми використовуємо високотехнологічне обладнання. Весь процес повністю автоматизований.

На базі ТОВ “АГРО ФОНД” працює лабораторія, яка займаються дослідженням кукурудзи, пшениці, ячменю а так само селекцією. Співробітники лабораторії - провідні вчені в сільськогосподарській галузі, що мають докторський ступінь.

ТОВ “АГРО ФОНД” надає кращі рішення для зберігання в складах, які відповідають стандартам класу А, придатних для зберігання засобів захисту рослин та кормів.

Компанія має сучасний логістичний центр, що забезпечує швидкість і зручність в своєчасному отриманні готового рішення по відвантаженню продукції для наших клієнтів.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Feeding Corn10004700UAHVolyn
OldCORN MAIZE - Feeding Corn10004700UAHTernopil
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT BRAN - Wheat Bran Feeding1003000UAHVinnytsia
OldCORN MAIZE - Maize Corn NonGM UO-BIO30005100UAHTernopil
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)3505500UAHLviv
OldCORN MAIZE - Feeding Corn30005100UAHTernopil
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)3505500UAHLviv
OldCORN MAIZE - Feeding Corn30005100UAHTernopil
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: ТОВ "АГРО ФОНД"
Cod: 39137820
Director: МИГАЛЬ ІВАН БОГДАНОВИЧ