АФ Світанок ПСП (53364.5 ha)

    3/1
company-picture

Main activity: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур

Власники на 03 жовтня 2019 Засуха Тетяна Володимирівна Засновник, 98,784,889₴ (100%... Read more

Production
Land bank
53364.5 ha - Total land bank
53364.5 ha - Leased land
53364.5 ha - Arable land
Trading Interest
COMPANY PROFILE

Господарство спеціалізується і на вирощуванні тварин та переробці сировини. Так в агрофірмі “Світанок” вирощують свиней, які дають вихід до 12 поросят на одну свиноматку. На свинофермі в Ковалівці відгодовують більше 2.000 голів. Також є високопродуктивною і велика рогата худоба м’ясного напрямку, відгодівля якої здійснюється в Гребінках і Паляниченцях – всього більше 3.000 голів. В 1998 році з Голландії були завезені корови голштино-фризької породи, які переконливо довели пріоритетність молочного тваринництва. Адже сьогодні в господарстві надої на добу становлять 23-25 тонн молока. Молочне стадо, в якому налічується більше 2000 голів, знаходиться на фермах в Ковалівці і Вінницьких Ставах. Щоб утримувати тварин, були реконструйовані й реставровані старі ферми, зведені ще в 50-х роках, а також побудовані нові просторі світлі приміщення, де тваринам тепло й комфортно. Працелюбні доярки і доглядачі цілодобово турбуються про своїх улюбленців. Влітку поголів’я випасають в спеціально обладнаних таборах із завжди зеленою травою.

Агрофірма “Світанок” бере активну участь в процесі реалізації тваринницької продукції. Господарство має власний цех по переробці м’яса. М’ясопереробний цех може переробити за добу близько 2000 кг м’яса і виготовити 500 кг ковбаси та різних ковбасних виробів, а також копченостей. Тут виготовляють 14 найменувань якісної та смачної продукції, яку мають змогу куштувати і мешканці навколишніх сільських населених пунктів, і жителі смт. Гребінки, с. Саливінки, м. Біла Церква. На місцевому рівні молочна і м’ясна продукція реалізується в магазинах агрофірми, які побудовані на зразок сучасних супермаркетів. Мешканці сіл, працівники господарства і гості завжди забезпечені свіжими і якісними продовольчими товарами, адже керівництво агрофірми подбало також і про розміщення самих магазинів – в центрі населених пунктів. В с. Ковалівка завершено будівництво нового комплексу, в просторих приміщеннях якого вистачить місця і продовольчим, і промисловим товарам. В с. Вінницькі Стави працює пекарня, де виготовляють хлібобулочні вироби як для потреб господарства, так і з метою реалізації.

Менше, ніж за 12 років наполегливої і завзятої праці агрофірма “Світанок” на чолі з Тетяною Володимирівною Засухою перетворила навколишні населені пункти із звичайних сільських на сучасні європейські міні-містечка. За кошти господарства було завершено газифікацію, проведено централізоване водопостачання в населених пунктах, які входять до складу агрофірми збудовано декілька магазинів, дитячий садок, салон краси в с. Ковалівка, де працює перукарня, цех пошиття одягу, майстерня по ремонту взуття, лазня з басейном, поштово-телеграфний комплекс.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: АФ Світанок ПСП
Cod: 03754024
Status: зареєстровано
Director: Цаплієнко Олег Ігорович
VAT: 37540210073
Adress 1: 08652, Київська обл., Васильківський район, село Ковалівка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 1


Company's elevators:

Related companies:

30.0222

49.9906

793