"АДАМС"

    0/0
company-picture

Main activity: 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів

 На виробництві "Адамс" органічно взаємозв'язані процеси вирощування сіл...

, идична особа- ксп "кормичанськ", внесок — 14815 грн, ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "КИЇВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ", внесок — 124 грн, ФІЗИЧНИХ ОСІБ, внесок — 3936513 грн, Яхієв Адам Михайлович, внесок — 12218129 грн Read more

Production
Trading Interest
COMPANY PROFILE

 Кам’янець-Подільське ТДВ "АДАМС" створено 10.09.1994 року на базі Кам’янець-Подільського консервного заводу.
Форма власності - колективна. Власником товариства є акціонери ТДВ "АДАМС".
ТДВ "АДАМС" є одним з ведучих підприємств в Україні по переробці сільськогосподарської продукції.
Підприємством виробляється 15 відсотків промислової продукції Кам’янець-Подільського району і третину консервованої продукції, що виробляється в Хмельницькій області. Проектна потужність підприємства - 80 млн. умовних банок в рік.
Основними видами діяльності ТДВ "АДАМС" є:
- виробництво фруктових та овочевих соків;
- перероблення овочів та фруктів;
- виробництво плодоовочевих консервів;
- оброблення зерна;
- виробництво круп;
- виробництво борошна;
- виробництво хліба та хлібобулочних виробів;
- виробництво макаронних виробів;
- вирощування зернових культур;
- вирощування овочів.
Підприємство істотно розширює асортимент харчової продукції. Щорічно тут сходять з конвеєра, зокрема, і 5 млн. банок кабачкової ікри. На внутрішньому ринку кабачкова ікра з торговою маркою "Адамс" має стабільний попит, так як і консервовані та мариновані огірочки.
Фруктові консерви, зокрема варення, джеми, повидло зі слив, вишень, чорної смородини, чорноплідної горобини, які випускають сьогодні в сучасній скляній тарі, успішно конкурують з імпортними аналогами. Тут зміст, тобто якість і форма, гармонійно доповнюють одна одну.
Підприємство не має заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами. Таке зростання економічних показників, обумовлене посиленням технологічної дисципліни, економією сировини і енергоресурсів, впровадженням у виробництво новітніх іноземних технологій і обладнання. Понад мільйон гривень виділяє щорічно завод на потребі власного розвитку, на придбання і оновлення сільськогосподарської техніки.
Рішенням Асоціації ділових ініціатив за високу якість продукції підприємству в Мадриді двічі вручена Золота Зірка якості.
На 13 тис. га вирощуються зернові культури, врожайність яких складає - 35 центнерів з гектара. З метою обробки зерна, виробництва круп, муки, а також виробництва хліба, хлібобулочних і макаронних виробів, ТДВ "АДАМС" в 2004 році придбав контрольний пакет акцій Кам’янець-подільського комбінату хлібопродуктів. Щорічно на полях орендних цехів вирощується 800 тонн сім’я зеленого овочевого горошку, урожай якого повністю забезпечує технологічні лінії в переробний сезон. За чотири роки проведений комплекс агротехнічних заходів щодо реконструкції плодово-ягідних насаджень, яке дало можливість відновити плодоношення садів і ягідників.
Підприємством налагоджені контакти з країнами ближнього зарубіжжя, а також з Німеччиною, США, Великобританією, Австрією, Канадою. 
За заслуги в розвитку економіки України і значний внесок в створення гідного міжнародного іміджу нашої Держави в 2000 році ТДВ "Адамс" занесено в "Золоту книгу ділової еліти України". Визнання успіхів, досягнень підприємства додає нову енергію для руху вперед.
ТДВ "Адамс" знаходиться в постійному пошуку досконалих технологій, ефективних форм організації виробництва, надійних ділових партнерів, у тому числі і вітчизняних.
Щодня ТДВ "Адамс" робить велику справу: виготовляє якісну продукцію, забезпечує добробут працівників і відновлює славу українського товаровиробника.

BUY
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SELL
Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.
SEED LISTING
No results found.
EQUIPMENT LISTING
No results found.
Company: "АДАМС"
Cod: 21332108
Status: зареєстровано
Director: Яхієва Мар'яна Адамівна
VAT: 213321022095
Adress 2: 32319, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, село Мукша Китайгородська ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА буд. 1

26.6154

48.6783

1134