Виставити Заявку купівлі/продажу на елеваторі? ЛЕГКО!

Інструкція по виставленню Заявки від елеватора.

ЦЕ БЕЗОШТОВНО ТА ПОТРЕБУЄ ЛИШЕ РЕЄСТРАЦІЇ на АгроксіВАРІАНТ 1:


  • Зареєструйтесь або ввійдіть (якщо ви вже зареєстровані) у Агроксі
  • Зайдіть в «Мій кабінет


3. Натисніть кнопку «Додати заявку» під опцією «Реєстрація», розділ меню «ОГЛЯД»4. Заповніть поля заявки на купівлю або продаж, можете додати в заявці додатковий номер телефону, на який вам будуть приходити смс-сповіщення по вашій заявці з номером телефону і ціною пропозиції від контрагента. У полі «Регіон» та «Елеватор» оберіть потрібний елеватор.

Натисніть кнопку «ОПУБЛІКУВАТИ».

Готово!


Заявка розміщена і доступна як у профайлі елеватора (вкладка «ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ»), так і у каталозі заявок

ВАРІАНТ 2:

1. Зареєструйтесь або ввійдіть (якщо ви вже зареєстровані) у Агроксі2. Знайдіть на карті елеваторів необхідний елеватор зручним для вас способом:

  • Скористатись фільтрами зліва;
  • Ввести назву у пошуку зверху на карті;
  • Знайти маркер на самій карті.


3. Натиснути кнопку «Додати заявку»
Заповнити поля і натиснути кнопку «ОПУБЛІКУВАТИ». Елеватор, на якому ви хочете продати або купити агропродукцію вже автоматично буде заповнений.


Абонатисніть кнопку «БІЛЬШЕ». І тоді ви перейдете до профайлу елеватора, де так само, натиснувши кнопку «ДОДАТИ ЗАЯВКУ» зможете розмістити заявку на купівлю або продаж агропродукції саме на вибраному елеваторі. У полях заявки цей елеватор вже автоматично буде заповнений.


Всі ваші заявки можна продивитись у «Мій Кабінет», меню зліва «Заявки». Заявки із кабінету можна деактивувати («Зробити неактивною»), тоді вона залишиться у вас в кабінеті, але не буде відображатись для всіх інших або «Видалити», тоді така заявка зникне і з вашого кабінету теж.Неактивну заявку можна активувати у будь-який час, застосувавши кнопку «Активувати».Не забудьте переглянути пропозиції від інших користувачів Агроксі на ваші заявки, можливо, ви її пропустили. Натисніть підменю «Пропозиції» у розділі «Заявки» Меню вашого кабінету зліва, оберіть пропозицію, що вас цікавить.І не забувайте, що всі нові пропозиції і повідомлення доступні вам у формі нагадування у верхньому меню на Агроксі. Число біля конверту підкаже вам, скільки пропозицій ви маєте.