#What's new. Occupancy of elevators

Нові опції на карті елеваторів.

1. Заповненість елеватора станом на січень 2020 року.

Що б подивитись розбивку по агрокулькутам - натисніть "ЩО ЛЕЖИТЬ". Відкриється вікно з розбивкою по культурам, класу культур та відповідній кількості.

2. ПОРІВНЯННЯ елеваторів. Натискаєте кнопку «ваги» на спрощеному профайлі елеватора. Наведіть на область карти, де розташовані елеватори, що вас цікавлять. Елеватори з’являться в переліку станцій зправа карти.

Натискайте на кнопку «ПОРІВНЯТИ» і елеватор додається в перелік порівняння.

В лівому куті карти ви побачите біля знаку порівняння цифри, виділені оранжевим кольором: цифра вказує на кількість елеваторів, які ви додали до порівняння.

Натисніть на знак порівняння («ваги»). Тепер ви на сторінці порівняння обраних вами елеваторів.

Що порівнюєтся? По-перше, потужності зберігання, по –друге – заповненість елеватора. По третє – технічні характеристики елеваторів.

Нагадаємо про доступні опції аналізу дільності елеваторів:

 • Інформацію про більше ніж 1200 елеваторів (зерноскладів) України.
 • Фільтри відбору елеваторів за регіоном (Північ, Південь, Захід, Схід), за областю, за агрокультурами, що зберігаються, за холдинговою компанією,
 • за можливістю відвантаження: автовідвантаження, залізничне, водне, за наявністю реєстрації як зерносклад від держави (чи видає складські квитанції),

  Інтерактивне вікно з права на карті буде показувати кількість одиниці при використанні фільтру та загальні потужності зберігання цих елеваторів.

  Також доступний пошук елеватора за назвою (вікно зліва на карті елеваторів).

 • ПОКАЗАТИ ЗАЛІЗНИЧНІ СТАНЦІЇ: опція, що дозволяє показати на карті елеваторів залізничні станції, які використовуються при перевезенні зернових
 • Радіус охоплення може відображатись одночасно з картою залізничних станції: так розуміння логістики і пошук оптимального елеватора буде зрозумілим.
 • Можливість додати елеватор, якщо ви вважаєте, що вашого елеватора немає на карті елеваторів. Зазвичай це стосується елеваторів, які не видають складські документи.
 • Профайли елеваторів: на карті елеватора – у спрощеному вигляді, де показується назва елеваторів, обсяг потужності зберігання, адреса, кнопка, що дозволяє додати елеватор у список порівняння за характеристиками з іншими елеваторами.
 • Повний профайл елеватора:
  - Назва, адреса, потужності зі культури зберігання, можливості логістики, реєстраційні дані (ЄДРПОУ, ПІБ директора, адреса реєстрації, власники компанії, основна діяльність тощо)

- онлайн калькулятори залізничної і автомобільної логістики, залізнична станція, з якої елеватор здійснює відвантаження (включаючи потужності, відстані до елеваторів тощо), найближчі (сусідні елеватори), вкладки з технічними характеристиками, тарифами та іншою інформацією.

- можливість розмістити заявку на купівлю або продаж на цьому елеваторі

- можливість подати заявку на замовлення вагонів з елеватора або залізничної станції

Користуйтесь і розповідайте колегам. Майже всі можливості аналітики - безкоштовні.

Якщо вам недостатньо безкоштовної версії - можете обрати підписику ПРОФІ на 1 місяць чи на один рік.