Полтавська державна аграрна академія - не лише навчальний заклад, але і освітній хаб для всіх аграріїі регіону

Співпраця з Полтавською державною аграрною академією має однозначну мету: ми вважаємо, що в Україні немає рівного доступу всіх учасників ринку до інформації, що стосується аросфери і тому розробили безкоштовні продукти для всіх бажаючих: інформація щодо зберігання, перевезення агропродукції, оренди техніки нами узагальнена і представлена для вас у зручній інтерактивній формі.

Ми дуже раді, що Полтавська академія та інші компанії розділяють наше прагнення до підвищення обізнаності аграріїв і, відповідно, підвищення їх конкурентноздатності. ТОму з задоволенням приймаємо участь у їх освітніх заходах і семінарах. Так, 18-19 жовтня 2018 року Агроксі презентувало свої оновлені можливості аграріям. Копішинська Олена Петрівна - канд. фіз.-мат. наук, професор кафедри інформаційних систем та технологій ПДАА зробила доклад на тему: «Інтерактивна карта елеваторів та система електронних торгів AGROXY для реалізації продукції рослинництва, оренди техніки та придбання насіння».

Нагадуємо, що ви можете дізнатись інформацію про елеватори в Україні, орієнтовну вартість перевезень до порту, до елеватору залізницею та автотранспортом, розмістити заявку на оренду техніки, дізнатись середні ціни на агрокультури, а такж залишити відгук про роботу з агрокомпанією або елеватором, якщо вона є на Агроксі (внизу сторінки кожної агрокомпанії/елеватор є поле для відгуку).

Будемо раді, якщо ви напишите нам, як ми можемо вдосконалити наші сервіси і чого не вистачає. Пишіть нам support@agroxy.com.

Офіційна інформація про захід - https://www.pdaa.edu.ua/news/vidbuvsya-vseukrayins...