Перемога Агроксі у конкурсі партнерських проектів "Бізнес, що розвиває освіту"

Друзі, дякуємо за підтримку! Ми разом з Полтавська державна аграрна академія (ПДАА) перемогли!

Це було не просто і дуже неочікувано: адже ми змагались з дуже великими і всім відомими компаніями: Сингента (Syngenta), Астарта, Кока-Кола (Coca-Cola HBC), Ватсонс (Watsons), Укртелекомта та Нестлє (Nestle).

В чому ж наша особливість?

Ми представляли проект по ефективній співпраці бізнесу та закладів освіти: ви знаєте, що ми вже рік співпрацюємо з Полтавською державною аграрною академією, і саме результати цієї співпраці так високо були оцінені:

Студенти академії використовують під час навчання нашу платформу, як приклад онлайн торгової платформи в агросфері, в тому числі і використання редукціону й технологій blockchain (розподілених баз даних) для забезпечення достовірності й надійності інформації, що зберігається та обробляється під час торгів, та швидкості укладених угод.

Для ПДАА як для навчального закладу в царині викладання певного кола дисциплін часто проблематичним є питання вибору відповідних інформаційних систем професійного спрямування, які б можна було впровадити в навчальний процес та ефективно представити доцільність їх використання в майбутній професійній діяльності на прикладах кейсів та достовірних виробничих ситуацій. При цьому необхідно вирішувати питання ліцензійного програмного забезпечення, доступу до ресурсів та оновлення версій. Саме таким потребам відповідає вітчизняна система електронних торгів AGROXY типу В2В (Business to Business) із широким спектром можливостей та налаштованим тренувальним модулем, яка використовується при викладанні курсів електронної комерції для здобувачів вищої освіти за спеціальностями маркетинг, економіка, підприємництво.

З іншого боку, проект AGROXY, заснований на використанні передових інформаційних технологій, потребував якнайширшої популяризації серед досить консервативної аудиторії агровиробників та роз’яснень щодо деталей здійснення електронних он-лайн торгів та їх вигод, безпечності, доцільності, економічної привабливості, юридичної значимості. До того ж Агроксі має багато безкоштовних он-лайн інструментів, які допомагають студентам при вирішенні завдань і моделюванні ситуацій, кейсів.

Тому партнерами було прийнято рішення:

З боку компанії ТОВ «АГРОКСІ УКРАЇНА» - надати окремі промокоди та інструкції щодо використання комерційної інформаційної системи AGROXY в навчальному процесі на факультеті економіки та менеджменту ПДАА. Також використовувати додаткові можливості практичного застосування системи під час навчальних та виробничих практик, наукових заходів та організовувати семінари і майстер-класи на території ПДАА за участі студентів і практикуючих аграріїв.

З боку ПДАА – рішення впровадити в навчальний процес саме систему AGROXY завдяки її легітимності та відкритості на комерційному ринку агропродукції та застосуванню передових технологій створення програмного забезпечення. При цьому викладачі ПДАА взяли на себе місію розкрити всі технічні особливості та комерційні інструменти он-лайн торгів як під час навчальних занять, так і на наукових семінарах та конференціях. Для цього з обох сторін знадобились здійснення регулярних дій та практичних заходів, а також певних інтелектуальних та матеріальних вкладень.

Але на цьому співпраця не обмежується: доволі часто на базі академії організовуються семінари для практикуючих аграріїв щодо нових технології у маркетингу і торгівлі:

У лютому 2018 року здійснено перший розгорнутий анонс можливостей проекту AGROXY під час обласного науково-практичного семінару, Полтава, ПДАА. Серед слухачів були представники університету, виробничих аграрних підприємств, представники інших ІТ-компаній. Мета заходу – просвітницька: розказати про нові технологічні інструменти, як альтернатива існуючим студентам і практикуючим аграріям.

У березні 2018 р. пройшов Всеукраїнський семінар, на якому із можливостями і перевагами системи електронних торгів ознайомились як представники великих і середніх аграрних підприємств, так і представники інших аграрних університетів та коледжів.

У квітні пройшли перші практичні заняття зі студентами з дисципліни електронна комерція (по 2 заняття у трьох різних групах). Відбулася апробація методичних рекомендацій для виконання лабораторних робіт із застосуванням завдань по торгам та іншим функціям системи.

У 18 жовтні 2018 р. приступили до написання спільного підручника з електронної комерції для студентів різних спеціальностей.

Що ж стало результатом?

ПДАА підтверджує статус закладу вищої освіти, який виступає на передових позиціях організації навчального процесу за кращими європейськими стандартами, залучаючи до співпраці представників кращих бізнес-компаній, зокрема в сфері ІТ-технологій. Компанія «АГРОКСІ УКРАЇНА» отримала надійних партнерів та співрозробників, які успішно та системно вивчають і допомагають покращувати програмний продукт на ринку агровиробників, ведуть велику роз’яснювальну та освітню роботу, допомагають подолати супротив і недовіру, технічні труднощі у прийнятті інформаційно-комунікаційних технологій з боку аграрного сектору.

Окремо дякуємо організаторам Форуму та конкурсу, це - неймовірний досвід.
Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Career Hub, VI форум “Бізнес і університети: підприємництво майбутнього".

Тепер ми з подвійним натхненням будемо рухати наш проект далі!