ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР (РОЗРАХУНОК) ВАРТОСТІ ЗБЕРІГАННЯ НА ЕЛЕВАТОРІ (зернові, бобові, олійні) – Україна

Інструмент для аграріїв і трейдерів. Дозволяє економічно обґрунтувати вибір елеватора-партнера

95 % українського врожаю зернових та олійних на певному етапі потрапляють на елеватори. Це може бути короткотривале перевантаження, чи доведення якості до стандартів та\або довготривале зберігання та переробка.

Інтерактивна карта елеваторів України Агроксі — це зручний інструмент пошуку потрібного вам елеватора, розуміння якості сервісу та репутації кожного з елеваторів в вашому регіоні.

На кожному з елеваторів трейдер, сам елеватор та\або той, хто використовує елеватор для зберігання агро-продукції може розміщувати заявки на купівлю та\або продаж безкоштовно.

У ціні агропродукції вартість послуг елеватора займає вагоме місце, саме тому, для покращення розуміння вартості послуг елеваторів ми розробили калькулятор розрахунку залікової ваги та послуг кожного з елеваторів.

Розрахунок витрат та послуг элеваторів Агроксі — безплатний і доступний для всіх.

Калькулятор дозволяє швидко розрахувати залікову вагу у разі приведення якості до ДСТУ та орієнтовну вартість послуг (таких, як: приймання, доробка, сушка, очищення, відвантаження, проведення аналізів тощо) основних сільськогосподарських культур на КОЖНОМУ з елеваторів країні.

Нас часто питають «Чи є у вас тарифи елеваторів?», чи «звідки ви знаєте тарифи елеваторів? це ж, мовляв, таємниця». Виходить, що сервіс є, а цін на нього немає. Але всі ми знаємо, що часто такі і є українські реалії

Відповідь дуже проста

Калькулятор робить розрахунки за тарифами, які ви зазначите, (бо у вас можуть бути й особливі умови): ви чи вже працювали з елеватором раніше, чи телефонували до елеватора та, зі слів співробітників, переписували тарифи на папірець.

Зазначимо що все більше прогресивних елеваторів, які цінують своїх клієнтів викладають свої тарифи у вільний доступ, оскільки розуміють що економлять час собі та роблять свій сервіс зручним для нових і існуючих клієнтів. Такі елеваторі мають позначку в Агроксі: зелений трикутник.

Елеватори з тарифами на послуги і цінами на закупівлю мають пріоритетний показ на карті та можуть автоматично отримувати заявки на зберігання від виробників та трейдерів, що роблять розрахунки.

Інші - більш повільні та звиклі до непрозорого ціноформування: роблять велику таємницю зі своїх розцінок та діляться інформацією неохоче, інколи навмисно вводячи в оману. Такий підхід призводить до втрати довіри до бізнесу та послуг таких зерносховищ. Власники зерна оминають такі елеватори, а трейдери часто заносять їх до «чорних списків». І згодом навіть якщо підхід управляючих елеваторами змінюється, то репутаційні втрати залишаються ще довго. Люди в україні часто зневірені та, при наявності альтернативи, починають працювати з іншим елеватором-партнером.Так, втрати одних елеваторів - це надбання інших

Як саме працює Калькулятор Зберігання?

Калькулятор Зберігання дозволяє розрахувати:

1. Залікову вагу агрокультури відповідно до СТАНДАРТНИХ (ДСТУ, ГОСТ) показників якості.

УВАГА! якщо зазначені вами параметри якості гірші, ніж у ДСТУ для обраної культури, то розрахунок буде з приведенням до показників ДСТУ.

Якщо ваші показники кращі, ніж ті що в ДСТУ — то розрахунок буде здійснюватися за тими параметрами, що ви ввели. Можливе округлення до цілих показників: наприклад, граничний показник вологи з ДСТУ 15.5 % буде розрахований, як 15 %

ПРИКЛАД: якщо вхідний показник вологи 18 %, а ДСТУ має 15.5 % - то калькулятор розрахує умовно залікову вагу з урахуванням зменшення вологи на 3 %. Така сама методика і для розрахунку ссорної домішки.

2. Вартість послуг елеватора. Тарифи елеваторів партнерів — Агроксі, зазвичай, внесені в калькулятор за замовчуванням. Інакше - розрахунок потребує ручного введення тарифів на послуги елеватора.

ВАЖЛИВО! Зверніть особливу увагу на назви полів для заповнення: не плутайте дні з місяцями, й кілограми з тонами. Використовуйте лише крапку, НЕ кому, якщо число не ціле.


Нагадуємо, що вже пройшли ті часи, коли стояли довгі черги до елеваторів, а зерно здавали без розуміння вартості послуг елеватора.