Нове. Пошук по групам залізничних станцій

На нашій інтерактивній карті елеваторів з’явилась можливість відфільтрувати елеватори по залізничній групі станції. Це є важливою функцією на сьогоднішній день, так як Укрзалізниця відключає певні станції.В нас є можливість обрати елеватори, розташовані на великих вузлових маршрутних станціях. Це допоможе зберегти час на логістику до порту.

Маршрутна станція - ще не завжди маршрутний елеватор, за деякими станціям 2-3 елеватора формують відправний маршрут (якщо один відправник). Деякі елеватори, які формують відправнімаршрути, взагалі не мають залізничної колії. Приклад: ст. Червоне, завантаження вагонів відбувається на місцях загального користування, елеваторне підприємство, яке вантажить вагони, знаходиться від станції за 24,4 км. Зерно довозиться до станції автомобілями, де через навантажувач «Ковчег» завантажується в вагони, дане підприємство формує відправні маршрути.

Деякі елеватори, які можуть вантажити 54 вагона за 24 або 48 годин, не включені до переліку маршрутних станцій через неможливість ПАТ «Укрзалізниця» забезпечити вивезення 54-х вагонів за один раз зі станції відправлення до опорної станції.

Також можна відокремити ті станції, які вже відключили, а також ті, які тимчасово, умовно або постійно переведені в режим подачі та забирання вагонів лише за умови накопичення заявок на вивезення не менше 5 вагонів, чи ті, які тимчасово, умовно або постійне переведені станції в режим подачі та забирання вагонів лише за умови накопичення заявок на вивезення не менше 10 вагонів.

СПРОБУВАТИ