Нова весна - новий початок! Вітаємо з приходом весни.

Вітаємо! Нарешті прийшла весна з новими перспективами і можливостями.

Ми працюємо над вдосконаленням інструментів для аграріїв і нагадуємо, що ви можете скористатись абсолютно безкоштовно таким:

1. Агроксі Насіння. КАТАЛОГ - це онлайн інструмент порівняння і пошуку насіння:

  • 4700+ сортів
  • Можливість порівняння сортів
  • Порівняння властивостей різних сортів ( автоматична порівняльна таблиця )
  • Відомості про насіння з Державного реєстру насіння (сертифікати, тощо)
  • Коментарі та відгуки агрономів щодо сортів / гібридів та особливостей їх вирощування.

2. Агроксі Насіння. АВТОМАТИЗОВАНІ ПРОДАЖІ - автоматизована система купівлі та продажу насіння:

  • Перевірені контрагенті з обох боків угоди
  • Для продавців - можливість розширити продажі, оптимізувати фінансові показники та зменшити витрати на маркетинг.
  • Автоматичне формування документів за прямою угодою купівлі-продажу
  • Для покупців - можливість отримання фінансування (умови «Купуй зараз - плати після врожаю»).

3. Індекси Агро Цін- щотижневе оновлення, вільний доступ до поточних агро цін з історією зміни, зручне порівняння цін за різні періоди і культури

4. Он-лайн калькулятори перевезень залізницею та автотранспортом по всій Україні, інтерактивна інформація про закриття чи призупинення діяльності залізничних станції у 2018 році.

5. Інтерактивна карта елеваторів України - містить детальні відомості про 1100+ елеваторів, дозволяє визначити де вигідніше зберігати (є калькулятор залікової ваги та розрахунок вартості зберігання для кожного елеватора). Крім того, ми додали залізничні вантажні станції і тепер можна онлайн побудувати маршрути з елеватора до станції чи порту.

6. Пошук сільгосп техніки«Своє для Своїх»- дозволяє шукати та розміщувати сільгосп техніку для оренди та спільного використання.

7. Каталог Агрокомпаній (фактично, це - безкоштовній сайт вашого агропідприємства, який не потребує додаткових витрат на його підтримку та оновлення)

Ну а для тих, хто любить інновації і технології - наша унікальна розробка: електронні торги з онлайн редукціоном для агропродукції, підтвердженої складськими документами. Перевірені контрагенти, перевірені обсяги і якість товару, швидкість закриття угоди, ефективність бізнес-процесів і мінімум затрат.

Діліться своїм досвідом використання онлайн інструментів з нами і з колегами: ми разом формуємо прозорий і цивілізований ринок.