Agroindices prices Agroxy

Ми зробили можливість розміщення заявок і виставлення лоті у торги ВИКЛЮЧНО за релевантною ціною.

Швидше за все, кожен, хто продає і купує стикається з проблемою пошуку пропозиції за адекватною ціною. Багато покупців або продавців вказують занадто низьку (або занадто високу) ціну, що не відповідну дійсності, з тим, що б його оголошення було більш привабливим для потенційного контрагента або було більш помітним серед інших аналогічних.

Ви, таким чином, з'ясовуючи, що вказана ціна не відповідає дійсності, а продавець / покупець "мав на увазі щось зовсім інше", втрачаєте багато часу і ресурсу, який можете витратити більш ефективно.

Знаючи про такі особливості бізнесу, ми впроваджуємо інтелектуальну систему визначення ціни, яка діє за наступним принципом: ціну в заявках про виставлення лоту у торги можна виставити в межах 10-20% від середньої поточної ціни закупівлі або продажу ціни по Україні (в залежності від того, продаєте ви або купуєте і яку саме агрокультуру) за тонну агропродукції. Заявку, ціна якого відрізняється більш, ніж на 10-20% від середньої цін купівлі\продажу, система не дасть розмістити на платформі. Тому ви не побачите у нас оголошень з ціною 1 гривня.

І, навіть якщо ви не розміщуєте заявку, можете в будь-який момент побачити на Агроксі індекси цін на агропродукцію.

Ми будемо вас інформувати про наші подальші нововведення.

Вдалих продажів і покупок!