Як скористатись безкоштовними digital-можливостями від Агроксі для елеваторів?

9 з 10 співробітників елеваторів не приділяє уваги , як елеватор позиціонується в мережі інтернет. А даремно, бо той, хто в є в інтернеті має конкурентну перевагу.

Ми працюємо для тих, хто розуміє цінність інформації і вільний доступ до неї. Створення рівних інформаційних можливостей – це наша головна ціль.


Вже зараз ви можете БЕЗКОШТОВНО розміщувати Заявки на закупівлю агропродукціїв системі агроторгів за допомогою безкоштовної послуги «Елеватор».


або


Чому це важливо? все більше виробників агропродукції використовують інтерактивну карту елеваторівдля пошуку інформації про елеватор і ця інформація не завжди релевантна та актуальна. У вас як у власника елеватора є інструмент впливу на те, як ваші потенційні клієнти складають про вашу компанію враження після збору інформації в інтернет, в т.ч. і в системі Агроксі.

Сторінка-профайл елеватора на карті містить більш ніж 250 параметрів кожен з яких важливий для оцінки ефективності роботи елеватора.Їїпереглядають у сезон від 200 до 3000разів. Якщо представлена інформація не повна, закупівельні ціни невідомі, то це негативно впливає на ступінь довіри до елеватору з боку потенційних клієнтів. Зауважте, що інші елеватори можуть активно використовувати цюможливість.

Збільшення кількості елеваторів в кожній з областей, а також тренд самостійного зберігання на виробництві, а не на сертифікованому елеваторі призводять до того, що елеваторам треба не лише відповідати сучасним технічнім вимогам та стандартам, але й вміти інформувати існуючих та нових клієнтів про нові можливості, вартість послуг та тарифи.

Чому ваш сайт (навіть якщо він у вас) менш зручний для користувача ?

На Агроксі користувачі не лише отримують інформацію про ваш елеватор, а можуть розраховувати вартість послуг елеватора тут и зараз, та або логістики (залізниця та авто)

і використанням он-лайн інструментів і, головне, порівняти елеватори за багатьма параметрами:
- Он-лайн калькулятор розрахунку зберігання на елеваторі агрокультур.
- Он-лайн розрахунок вартості перевезень автотранспортом з/до елеватора.
- Он-лайн розрахунок вартості перевезень залізницею з/до елеватора.

Також користувачі Агроксі можуть оцінити рівень послуг елеватора та ступінь задоволення попередніх користувачі послуг елеватора через відгуки.

Це все впливає на ступінь довіри до елеватора.

Для тих, у кого зберігання зерна інших осіб є бізнесом – скористайтесь послугою ЕЛЕВАТОР ПРОФІ:
- Щотижневе розміщення заявок на купівлю або продаж від імені елеватора працівниками Агроксі прямо у профайлі елеватора;
- Розміщення актуальних тарифів на послуги елеватору, налаштування он-лайн калькулятора у відповідності до тарифів даного елеватора;
- Розміщення елеватора у топ видачі елеваторів на Агроксі;
- Управління репутацією елеватора;
- Знижка на Участь у програмі НАССР сертифікації;
- Організація он-лайн торгів на елеваторі, електронний і автоматичний документооборот.

Вартість послуги ЕЛЕВАТОР ПРОФІ – 11900 грн./рік.
Плата буде стягуватися для покриття адміністративних витрат, пов'язаних з регулярним розміщенням актуальних закупівельних цін елеватора, внесенням інформації в систему, підтриманням актуальності такої інформації.

Крім того, ваша компанія може брати участь в редукціоні як покупець або продавець, а не тільки як зберігач агропродукції інших осіб при виконанні угод між покупцем і продавцем на вашому елеваторі. Ви зможете:

  • Мати можливість стати«ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні;
  • Проводити юридично значимі онлайн торги;
  • Залучити нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних;
  • Вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною, інформувати фермерів і аграріїв про закупівельні ціни на елеваторі;
  • Надавати власникам зерна,виробникам і трейдерам впевненість уякості послуг елеватора, підтверджену репутацією на Агроксі;
  • Продавати і купувати продукцію більш висока якості;
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.


ОНЛАЙН ТОРГИ проводятьсяТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.
Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації - компанія з міжнародною репутацією BakerTilly.