Потрібна с/г техніки в оренду?

Знайдіть вільну техніку у своєму регіоні за допомоги «Агроксі Техніка — Для Своїх» — сервіс БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів Агроксі Україна

Є вільна сільськогосподарська техніка? Знайдіть тих, кому потрібна техніка в оренду

Є вільні потужності у с/г техніці? Чому б не допомогти іншим агровиробникам у своєму регіоні? Знайдіть, хто потребує вашої допомоги через «Агроксі с/г Техніка — Для Своїх» сервіс безоплатний для користувачів Агроксі (з парком до 5 одиниць техніки)

Оренда техніки для вас — бізнес?

Ви - представник компанії, яка заробляє на оренді с/г техніки та\або зерновозів (з парком понад 5 одиниць техніки) — Спробуйте наш продукт безкоштовно! Ми впевнені, що згодом ви оціните переваги розширеної корпоративної версії. Станьте партнером Агроксі по сервісу з оренди с/г техніки й отримуйте ще більше зручного сервісу корпоративного рівня.

Як працює сервіс пошуку та розміщення с/г техніки?

Крок 1 Пройдіть реєстрацію на Агроксі (вам потрібен телефон та email)

Крок 2 Розміщуйте техніку, натиснувши кнопку «Додати с/г Техніку»

У разі додаванні техніки та обладнання вам треба заповнити базові характеристики в обліковій картці, вказати приблизну вартість ваших послуг за добу, інші технічні деталі.

Якщо ви вказали неповну чи не правдиву інформацію (наприклад, не релевантну ціну), то така пропозиція буде видалена автоматично. Система Агроксі має вбудовані алгоритми виявлення недоброчесних користувачів відповідно до інформації яка була надана, та по відгуках. Крім того, зверніть увагу, що заявки з неповною інформацією показуються в останню чергу — тому вам вирішувати, яку інформацію надавати. Від цього також залежить ваш рейтинг у системі.

Агроксі — це не лише про техніку. Передусім це — система електронних юридично значимих онлайн торгів агропродукцією та механізм закупівель посівного матеріалу, ЗЗР та добрив за справедливими цінами, що формуються в процесі відкритих торгів, у яких продавець є виробником або власником.